C. Hertą nustebino „Red Bull“ susidomėjimas (1)

C. Hertą nustebino „Red Bull“ susidomėjimas
logo Rugsėjo 07 d. 13:14, McLaren F1

Coltonas Herta neslepia, jog jį nustebino „Red Bull“ susidomėjimas ir tai, jog jie nori jį matyti „AlphaTauri“ komandoje.

Po Fernando Alonso ir Oscaro Piastri dramos, „Alpine“ komanda ieško antrojo lenktynininko kitų metų sezonui ir norėtų pasirašyti sutartį su Pierre‘u Gasly, kuris, kaip skelbta anksčiau, turi galiojantį kontraktą su „AlphaTauri“.

Kalbama, kad „Alpine“ pavyko susitarti su „Red Bull“ dėl P. Gasly. Tad prancūzas po šio sezono galės palikti „AlphaTauri“. Tuo tarpu „Red Bull“ dabar domisi C. Herta, tačiau amerikietis kitų metų sezonui nėra surinkęs pakankamai FIA sistemos taškų super licencijai gauti, tad laukiama federacijos sprendimo, ar lenktynininkui bus padaryta išimtis.

„Kai pirmą kartą išgirdau, kad jie manimi domisi, mane tai tikrai nustebino. Nes tuo metu tikrai nemaniau, jog manimi domisi kas nors iš F-1“, - kalbėjo C. Herta.

McLaren“ liko patenkinta tuo, kaip praėjo bandymai, kuriuose dalyvavau. Jiems patiko mano fizinis ir psichologinis pasiruošimas. Tad manau, jog tai pagelbėjo. Bet, taip, mane tikrai nustebino, jog „Red Bull“ manimi domisi ir tai, kad jie nori mane matyti „AlphaTauri“ komandoje.

Kol laukiama FIA sprendimo, C. Herta teigia, kad „IndyCar“ čempionate lenktyniaujantys sportininkai turėtų gauti daugiau taškų federacijos taškų sistemoje.

„Manau, kad yra daug daugiau dalykų ir tikrai suprantu abi ginčo puses. FIA nori apsaugoti savo pakopų sistemą ir nori, kad lenktynininkai patektų į F-1 per jų sistemą. Tačiau aš manau, kad „IndyCar“ nusipelno šiek tiek didesnio pripažinimo.“Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Bobentas
IP: e52542c | 09/07 17:04 Atsakyti
Jeigu reikia Hertos paslaugų, tai tik galima nuspėti ką komandos mano apie šių metų F2 rikiuotės pajėgumą ir ypač Ricardo lygį.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas