C. Horneris: „Andretti/Cadillac“ geriausia nupirkti veikiančią komandą (3)

C. Horneris: „Andretti/Cadillac“ geriausia nupirkti veikiančią komandą
logo Sausio 28 d. 11:56, Genaral Motors

Pokalbyje su „Racer“ „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris dar kartą paaiškino, kodėl dauguma dabartinių „Formulės-1“ komandų nepalaiko idėjos, kad į pasaulio čempionatą ateitų „Andretti/Cadillac“ projektas ir kokią išeitį šioje situacijoje mato čempionų komandos vadovas...

Christianas Horneris: „Andretti“ yra puikus lenktynių prekinis ženklas ir turi labai gerą komandą. Tai, ko Mario pasiekė „Formulėje-1“ kaip amerikietis – tai fantastika. Akivaizdu, kad „General Motors“ ir „Cadillac“ pridėtų vertingumo mūsų sportui – nemanau, kad šia tema reikia ginčytis.

Bet, kaip dažniausiai tai būna, viskas susiveda į klausimą „Kas už tai sumokės?“ Ir jūs galite nuspėti, kad už tai turės sumokėti dabartinės F-1 komandos, nes jos gaus mažiau prizinių pinigų ir vargu ar jos bus patenkintos.

Dvi komandos („Alpine“ ir „McLaren“), kurios dabar palaiko „Andretti/Cadillac“ atėjimą turi arba verslo santykių Jungtinėse Amerikos Valstijose, arba žada naujai komandai tiekti jėgos agregatus. Likusios aštuonios komandos sako: „Palaukite, kodėl mes turime jums atiduoti prizinius pinigus?“

Po to vaikinai iš „Liberty Media“ sako: „Mes nesiruošiame nieko papildomai mokėti, mes esame patenkinti dešimčia dabartinių sveikų komandų. Juk atėjus vienuoliktai ekipai, reikėtų labai daug ką keisti – boksus, serviso zoną, verslo klubą, logistiką. Akivaizdu, kad „Liberty“ kur kas būtų geriau, jei jie ateitų ir nupirktų jau veikiančią komandą.

Pridėdami vieną ar dvi naujas komandas, jūs tokiu būdu mažinate dabartinių dešimties ekipų frančizės vertę. Tikiuosi, kad sprendimas bus surastas. Jei jie sugebės nupirkti vieną iš dabartinių komandų, mes su džiaugsmu į peletoną priimsime garsų amerikiečių prekinį ženklą“.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 5c5c690 | 01/29 11:15 Atsakyti
kaip zinia buvo besidominciu Alpha Tauri isigijimu ne karta per paskutinius kelis metus, bet RB apdairiai palauke, kol verte pakils - dabar gali ramiai prastumti. bet pats turetu suprasti, kad siulo nesamone - Andretti nepirks komandos su baze kazkur Italijoje - jis jam realiai siulo nusipirkti "vieta" cempionate.
kaip ir sakiau n kartu - bus NBA modelis ir entry i F1 bus labai brangus. prasideda aukso laikai dabartinem komandom.
ka Liberty ir FIA gali greiciau padaryti tai pilnai uzpildyti peletona dar dviem komandom
subjektyvus
IP: 359c084 | 01/29 10:36 Atsakyti
„Palaukite, kodėl mes turime jums atiduoti prizinius pinigus?“ O kodel ne, ponas Horneri? argumentas "nenorime" - nerimtas! is kitos puses as pritariu tokiai minciai, bet ne del finansines puses, o del to, kad mane erzina kai yra komandu, kuriu niekiniai pasiekimai nesikeicia metu metus. taip ir neaisku ka jie ten aplamai veikia. taigi geriau jau tegul tokias komandas perima kas nors kas rodys geresnius rezultatus.
Black_Death
IP: 205b7f7 | 01/29 09:46 Atsakyti
Panašu į pranešimą, kad RBR ruošiasi "vyniot meškeres" ir parduoti komandą.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392