C. Horneris apie P. Gasly: kuo labiau jis stengiasi, tuo lėčiau važiuoja

C. Horneris apie P. Gasly: kuo labiau jis stengiasi, tuo lėčiau važiuoja
logo 2019 Liepos 10 d. 20:24, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris mano, kad norėdamas kuo geriau pasirodyti, komandos pilotas Pierre‘as Gasly padaro sau daugiau žalos nei naudos. Bet britas palaiko sportininką ir vis dar tiki jo galimybėmis.

Po praėjusio sezono iš ekipos pasitraukus Danieliui Ricciardo, minėtasis P. Gasly atsidūrė „Red Bull“ ekipoje. Bet šiemet prancūzui sunkiai sekasi prilygti ekipos draugui Maxui Verstappenui. Jei pastarasis Austrijoje vykusių lenktynių pradžioje sugebėjo nusiristi iki septintosios vietos, bet vėliau finišuoti pirmas, tai P. Gasly varžybas baigė septintas, M. Verstappeno aplenktas ratu.

„Jam tai buvo labai sunkios lenktynės. Buvo nesunku pastebėti jo nepasitenkinimą. Dabar jis yra nemalonioje situacijoje - kuo labiau jis stengiasi, tuo lėčiau važiuoja“, - kalbėjo C. Horneris.

„Mes žinome jo galimybes ir dabartiniai rezultatai tikrai neatspindi to, ką jis iš tikrųjų gali pasiekti. Dabar daug žmonių seka jo rezultatus. Daugelis diskutuoja apie jo tolimesnę ateitį komandoje. Bet jis turi visos komandos palaikymą. Stengiamės jam padėti.“

„Jam derėtų skirti mažiau dėmesio informacijos analizei ir nesistengti visko atlikti puikiai, tiesiog pilotuoti bolidą ir ignoruoti komandos draugą. Išjungti telefoną, atsiriboti nuo socialinių tinklų ir tiesiog pilotuoti bolidą. Toks būtų mano patarimas jam.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas