C. Horneris: F-1 bandymai toliau turėtų būti rengiami Barselonoje

C. Horneris: F-1 bandymai toliau turėtų būti rengiami Barselonoje
logo 2019 Gegužės 16 d. 21:29, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris mano, kad Ispanijai praradus F-1 etapą, bolidų bandymai toliau turėtų būti rengiami Barselonos trasoje.

Šią savaitę oficialiai buvo paskelbta apie tai, kad kitais metais F-1 sugrįš į Zandvoortą. Manoma, kad čempionato tvarkaraštyje būtent Olandijos GP užims Ispanijos GP vietą. Tiesa, ispanai tęsia derybas su sporto savininke „Liberty Media“.

F-1 lenktynės Barselonos trasoje rengiamos kasmet nuo 1991 metų. Ispanijoje esančiame lenktynių žiede taip pat rengiami bolidų bandymai.

„Bus labai gaila, jeigu F-1 lenktynės nebebus rengiamos Barselonos trasoje. Bet bandymai ten toliau turėtų būti rengiami. Trasa yra Europos pietuose, tad oras ten dažnai būna geras“, - sakė C. Horneris.

„Žvelgiant iš finansinės pusės, Europoje įsikūrusioms komandoms atvykti į Barseloną ir ten išbandyti savo bolidus finansiškai apsimoka. Tai labai gera trasa. Joje yra įvairaus tipo posūkių: greitų, vidutinio greičio, lėtų. Tad bus labai gaila, jei ten nebevyks ir bandymai.“

F-1 bolidų bandymai žiemos pertraukos metu tik Barselonos trasoje rengiami kasmet nuo 2016 m. Anksčiau bandomieji važiavimai buvo rengiami ir kitoje Ispanijos trasoje - Jereze.


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas