C. Horneris: laukia įdomios lenktynės (2)

C. Horneris: laukia įdomios lenktynės
logo 2019 Liepos 13 d. 18:56, Red Bull Content Pool / Getty Images

Pagal kvalifikacijos Silverstoune rezultatus „Red Bull“ pilotams teks startuoti iš 4 ir 5 pozicijų, jiems pavyko įsiterpti tarp dviejų „Ferrari“ pilotų. Beje, italų komanda pasirinko startą su minkštosiomis padangomis, tuo tarpu kai Maxo Verstappeno ir Pierre‘o Gasly mašinose stovės vidutinės padangos. Ekipos vadovo Chriastiano Hornerio nuomone, tai tik padarys lenktynes įdomesnėmis.

„Abu mūsų pilotai parodė puikius rezultatus, - sakė „Red Bull“ vadovas. – Mane labai nudžiugino P. Gasly, jis taip pat šauniai praleido kvalifikaciją. Spėju, kad startuodami iš tokių pozicijų, mes turime šansą gerai pasirodyti lenktynėse.

„Ferrari“ startuos su minkštosiomis, gali būti, jog jie tikisi atkovoti pozicijas lenktynių pradžioje. Galima nuspėti, kad su minkštosiomis padangomis jie turės greičio pranašumą įsibėgėjant, nors yra suprantama, kad šios padangos nėra ilgaamžės. Kadangi skirtingos komandos pasirinko skirtingas taktikas, tai tik padarys lenktynes įdomesnėmis.

Kol kas mes nesame užtikrinti, kad visą distanciją pavyks nuvažiuoti su vienu sustojimu, kadangi reikia turėti galvoje padangų degradaciją. Tačiau startuodama su minkštosiomis, „Ferrari“, regis, vienareikšmiškai „stato“ už du sustojimus“.

Kai C. Hornerio paklausė, kuo būtų galima paaiškinti pažangą, kurią šį savaitgalį demonstruoja Pierre‘as Gasly, jis juokavo: „Trečiadienį vakare mes nuvykome į kartodromą pasitreniruoti ir parodėme jam keletą naujų trajektorijų ir tai davė stebuklingą efektą. O jei rimtai, pasitikėjimo savimi jausmas – keistas dalykas. Pierre‘as neblogai praleido savaitgalį Austrijoje ir čia nuo pat pirmosios sesijos jautėsi, kad jo požiūris į darbą smarkiai pasikeitė, jis pradėjo pilotuoti labiau užtikrintai, o Silverstoune tai yra labai svarbu“.

 

Komentarai (2)


Omikron
| 2019 Liepos 14 d. 17:49
Kaip tik siandien Milton Keynes Daitona vazinejausi, ir ten Gasly pasikrove nuo Maxo 0.4s, maxas 67.4s, gasly 67.8s. Pats 67.8s irgi uzfiksavau. Deja Hornerio laiko nebepaklausiau bet nenustebciau jei greiciau nei Gasly
Rimvydas Rozenas_2
| 2019 Liepos 13 d. 20:26
Sutinku,kaskodel atrodo kad starte suvels kaškas,na gasly manau netyčia pavyko.jei ferai ištaupys padangas ilgai gal ir bus nauda,kuo abejoju,o buliai bent jau max bus greiti gale .nu pažesįm
×

F-1.lt pulsas