C. Horneris: „Mercedes“ priversta rizikuoti (8)

C. Horneris: „Mercedes“ priversta rizikuoti
logo Spalio 23 d. 10:51, Red Bull Content Pool / Getty Images

Kai „Mercedes“ smarkiai pagreitėjo tiesiosiose Silverstoune, konkurentai iš „Red Bull“ įtarė, kad varžovai pažeidžia taisykles ir naudoja kur kas šaltesnį orą interkūleryje (tarpiniame oro aušintuve) nei tai leidžia reglamentas, todėl „Mercedes“ bolidas pradėjo labai gerai įsibėgėti išvažiuodamas iš posūkių. Buvo nusiųsta užklausa į FIA, bet jokių pažeidimų nebuvo surasta.

Praėjo keli mėnesiai ir lenktynių Turkijoje metu specialistai atkreipė dėmesį, kad tiesiosiose dėl naujos galinės pakabos konstrukcijos Valtteri Botto mašina truputį keičia prošvaisą, tuo tarsi išjungdama iš darbo difuzorių, o tai sumažina mašinos priešpriešinį pasipriešinimą ir padidina bolido greitį. Išeina savotiška „antra DRS sistema“ - šis čempionų komandos techninis sprendimas yra novatoriškas ir labai sunkiai nukopijuojamas, ypač kai visi resursai jau yra skiriami 2022 m. automobilio konstravimui.

Ostine „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris pabandė pakomentuoti situaciją...

Christianas Horneris: „Akivaizdu, kad mes dabar daugiausiai galvojame apie kitus metus, maksimaliai išnaudodami visus resursus darbui su 2022 m. mašina. Bet jei mes surasime ką nors, ką galima būtų sumontuoti bolide dabar, žinoma, mes tai padarysime.

Turime susikoncentruoti ties savo komanda, ties mūsų stipriosiomis pusėmis. Gali būti, jog tai, ką sugalvojo „Mercedes“, ant vienų automobilių veiks geriau, o ant kitų – blogiau.

Šiais metais mes padarėme rimtą pažangą. O jie priversti dėl to rizikuoti ir aukoti patikimumą. Tai labai nebūdinga „Mercedes“, nes jie pastaruosius šešerius ar septynerius metus būdavo etalonu mašinos patikimumo prasme“.

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2021 sezono taškai: 541.5
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau
Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 546.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau

Komentarai (8)
eustachijus
IP: a7b746b | 10/23 20:24 Atsakyti
Talentas! Inžinerinis :D
deivec
IP: 1353dd0 | 10/23 15:56 Atsakyti
o rbr chillina :D:D:D jie visai nespaudzia :D:D:D
.......
IP: 0b15c14 | 10/23 14:56 Atsakyti
tai pas mersus pastoviai kazkas juda kitaip nei pas kitus. ratai priekiniai vartesi, sparna susikure buvo kur testus praeidavo, o realiom salygom labiau vaiksciojo nei pas kitus, dabar galas vaikscioja. kitais metais dar ka nors sugalvos.
MCL-_-fanas
IP: 8c7cb48 | 10/23 13:44 Atsakyti
kart
10/23 13:22

Negali uždrausti to, kas jau yra uždrausta.

bet stengtis galima...
kart
IP: ff4c1cb | 10/23 13:22 Atsakyti
MCL-_-fanas
10/23 11:22

Man akivaizdu kad jūs galvojate daugiausia ne apie kitų metų bolidą, o ieškote ant merso ką galima būtų uždrausti šiais metais. Tuo pačiu ir kitiems metams kad būtų uždrausta...

Negali uždrausti to, kas jau yra uždrausta.
tech
IP: c4754c7 | 10/23 11:29 Atsakyti
Mes visuomet atsakome varzovams trasoje
MCL-_-fanas
IP: 29a4df6 | 10/23 11:22 Atsakyti
Man akivaizdu kad jūs galvojate daugiausia ne apie kitų metų bolidą, o ieškote ant merso ką galima būtų uždrausti šiais metais. Tuo pačiu ir kitiems metams kad būtų uždrausta...
Rimas Rimas
IP: 982a7ac | 10/23 11:10 Atsakyti
O kiek metu RB buvo etalonu su Veteliu priešaky, kiek jie visokiu nelegaliu tobulinimu buvo prisidirbe, o kai kokia kita komanda šiuo atveju MB idiege kažka naujo ir dar legalaus, tai jau jiems ašaros per visus galus byra. Aš jau nuo pat pradžiu galvojau kad MB su RB bando kovoti ir kovojo netobulindami bolido, na nebent atnaujindavo kokia smulkmena, bet atejo laikas atversti kortas ir MB tai padare, o RB patys nuolast tobulindami bolida tikejosi kad MB taip ir visa sezona zais, ir db apsimyzo nes nebera kada kurti tobulinimu, ha ha ha. I Horneris pats tai pripazysta.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas