C. Horneris: mes ir „AlphaTauri“ esame toli nuo „Pink Mercedes“ istorijos (3)

C. Horneris: mes ir „AlphaTauri“ esame toli nuo „Pink Mercedes“ istorijos
logo 2023 Gruodžio 02 d. 08:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Kitame sezone „Red Bull“ planuoja dar glaudžiau bendradarbiauti su savo dukterine komanda „AlphaTauri“. Pastaroji naudos daugiau „Red Bull“ bolidams skirtų detalių, o tai šiek tiek neramina likusias ekipas.

Nerimaujama, jog taip tarpusavyje bendradarbiaujančios komandos įgis dar didesnį konkurencinį pranašumą. Baiminamasi, jog „Red Bull“ ir „AlphaTauri“ ryšys gali virsti į kažką panašaus, kas praeityje buvo tarp „Mercedes“ ir „RacingPoint“, dėl ko prieš keletą metų buvo kilęs „Pink Mercedes“ ginčas.

Visgi, „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris tikina, jog nieko panašaus nenutiks.

„Mes esame labai toli nuo tos rožinės istorijos. Yra tam tikri perduodami komponentai, tačiau jie aiškiai išvardinti taisyklėse. Juos tiekti leidžiama, todėl „AlphaTauri“ juos gauna.

Pažvelgus į „AlphaTauri“ ir „Red Bull“ bolidus, yra tikrai esminių skirtumų. Turbūt yra kitų bolidų, kurie savo koncepcija mums yra daug artimesni, nei „AlphaTauri“.

Kaip jiems seksis toliau, priklauso tik nuo jų pačių. Viską lems jų gamyklos darbuotojo darbo kokybė. Yra komponentų, kuriuos mes galime tiekti, bet reikia nepamiršti, kad „Mercedes“ ir „Ferrari“ kitoms ekipoms irgi tiekia daug komponentų.

Mes duodame įrankius, o nuo jų priklauso kaip jie juos panaudos. Visi matome, kad „McLaren“ su gautais įrankiais per pastarąjį pusmetį sugebėjo rodyti net geresnius rezultatus, nei jų tiekėjas.

Tad aš tik dar kartą galiu pasakyti, jog nuo jų pačių priklauso, kaip jie panaudos įrankius, kurie leidžiami pagal taisykles“, - kalbėjo C. Horneris.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rgs
IP: 80bdbe5 | 12/02 19:03 Atsakyti
Puiku tiesiog 👍 pacytini, susimoki juokinga baudele ir po to 4 sezonus visa galva prieky 👍
lkl
IP: 3543b20 | 12/03 10:35 Atsakyti
Taip, tikrai toli. Pink mercedes tai tiesiog buvo viena komanda kopijuojanti kitą, o čia dvi komandos vienai dirba.
Alienzoo
IP: 1e27d79 | 12/03 00:07 Atsakyti
Na žinoma, kad pink Mercedes toli iki jūsų, 2 komandos dirba vienam tikslui, o sezono gale numetami trupiniai ir dukteriai, bet kažkaip neatsekama.,. Nors ir akivaizdu
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0