C. Horneris: mes tapome greitesni, tačiau ir varžovai nestovi vietoje (1)

C. Horneris: mes tapome greitesni, tačiau ir varžovai nestovi vietoje
logo 2019 Gegužės 19 d. 12:10, Red Bull Content Pool / Getty Images

Prieš šio „Formulės-1“ sezono pradžią „Red Bull“ kalbėjo apie galimybes pakovoti dėl čempionų titulo, tačiau po penkerių lenktynių geriausiu šios ekipos rezultatu yra dvi Maxo Verstappeno trečiosios vietos. „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris pabandė paaiškinti, ko trūksta komandai kovojant dėl pergalių.

Christianas Horneris: „Dėl daugelio priežasčių mes esame nepakankamai konkurencingi kaip 2018 metų pabaigoje. 2019 metų pavyzdžio „Pirelli“ padangos turi kur kas plonesnį darbinį sluoksnį, o tai daro jas kur kas kietesnėmis. 2018 metų pabaigoje mes jau buvome išmokę dirbti su „Pirelli“ produkcija, o dabar mums pakenkė naujasis padangų ir naujosios aerodinaminės koncepcijos derinys.

Dabar komanda yra teisingame kelyje. „Formulėje-1“ viskas susiveda į evoliuciją. Važiuoklė pastoviai tampa vis geresnė, o „Honda“ nuolat modernizuojant jėgainę. Lyginant su praėjusiais metais, mes atrodome stabiliau, mes tapome greitesniais, bet ir varžovai nestovi vietoje. „Ferrari“ bei „Renault“ atvežė atnaujintus variklius į Barseloną, „Mercedes“ naują jėgainę pristatys Monrealyje. Mes negalime paveikti varžovų veiksmų, bet esame patenkinti savąja programa.

„Mercedes“ dominuoja šiame sezone. Per penkis lenktynių savaitgalius varžovams jie teatidavė tik tris taškus už geriausius ratus. Sezonas yra ilgas ir, iš principo, bet kokią komandą galima įveikti. Nė viena sėkmės serija nesitęsė amžinai. Mes turime supratimą ir visą reikiamą įrangą, kad galėtumėme nugalėti ir mes rengiamės tai padaryti“.


Komentarai (1)
Rasak
| 05/19 13:01 Atsakyti
Aha... Prisimena, kai laimėdavo dėl pvz. "neteisingo" priekinio sparno... arba apskritai dominavo... Grynas pavydas "Mercedes"...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas