C. Horneris neigia gandus apie problemas su „Honda“ jėgaine (4)

C. Horneris neigia gandus apie problemas su „Honda“ jėgaine
logo Vasario 20 d. 20:49, Red Bull Content Pool

„Red Bull“ vadovas Christianas Horneris neigia, kad komanda susidūrė su „Honda“ jėgainės vibracijos problemomis.

Šią savaitę Barselonoje vykstančių bandymų metu ėmė sklisti gandai, kad minėtoji ekipa, dėl jėgainės vibracijos problemų negali įveikti ilgų distancijų ir panaudoti visos motoro galios.

„Nėra jokių vibracijos problemų, su kuriomis galėjome susidurti važiavimų metu. Tad nežinau iš kur sklinda tokie gandai“, - sakė C. Horneris.

„Red Bull Technology“ susipažino su „Honda“ jėgainės integracija dar penai, kai japonų variklius naudojo „Toro Rosso“. Tad mes žinojome ko galime tikėtis. Variklio integraciją į naujo bolido važiuoklę buvo viena geriausių, jei ne geriausia. Tad visas paketas yra tikrai geras.“

„Naujasis bolidas kol kas pasiekė visus tikslus, kuriuos mes buvome išsikėlę. Kaip jau ne kartą sakėme, dabar labai sunku tiksliai įvertinti komandų pajėgumus. Mes visą savo dėmesį esame sutelkę ties savo programa. Kol kas viskas vyksta pagal planą.“

Komentarai (4)


YZF
| Vasario 21 d. 20:07
kart
| Vasario 20 d. 21:56
Egidijus Lisauskas
| Vasario 20 d. 21:38

O kodėl gi ne? Kas ten žino, gal su maclaren ne į tą pusę ėjo dėl jų važiuoklės ar greičių dėžės? Gal pernai pamatė į kurią pusę reikia tikrai judėti ir ištaisė klaidas?

Man tai panašiau čia ne į važiuoklės ar greičių dėžės problemas, o į metalo lydinių, ką ir variklio svoris išduoda. Tik spėju.
Egidijus Lisauskas
| Vasario 20 d. 21:38
O kodėl gi ne? Kas ten žino, gal su maclaren ne į tą pusę ėjo dėl jų važiuoklės ar greičių dėžės? Gal pernai pamatė į kurią pusę reikia tikrai judėti ir ištaisė klaidas?
fnatic
| Vasario 20 d. 20:55
Iš esmės nenustebsiu jei sezone jau nuo pat pirmų lenktynių prasidės problemos, kurių dabar per bandymus galima išvengti - apribojus galią, nespaudžiant per stipriai, neįveikinėjant itin ilgų distancijų, nes tikrai nesitiki kad taip tyliai ėmė ir per pernai metų tarpsezonį susitvarkė tas vibracijų problemas ar patikimumo ar tų savo elektros variklio neįkrovimo nesamones...
×