C. Horneris neplanuoja lankytis Australijos GP (3)

C. Horneris neplanuoja lankytis Australijos GP
logo Vasario 02 d. 09:31, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Buvęs „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris praktiškai atmetė galimybę pasirodyti artėjančiame Australian „Grand Prix“ savaitgalyje Melburne.

Nors britas artimiausiomis savaitėmis planuoja viešų pasisakymų turą Australijoje, jis aiškiai pabrėžė, kad be konkretaus vaidmens „Formulės 1“ užkulisiuose į trasą grįžti neketina. C. Horneris teigė nenorintis lankytis užkulisiuose vien kaip žiūrovas.

„Nenoriu grįžti į užkulsius, jei neturiu ką veikti“, – sakė jis.

52-ejų specialistas praėjusią vasarą netikėtai baigė beveik du dešimtmečius trukusį darbą su „Red Bull Racing“. Nuo tada jo pavardė nuolat siejama su galimais sugrįžimais į skirtingas komandas ar naujais projektais.

C. Horneris atskleidė, kad jei ir sugrįš į „Formulę 1“, tai greičiausiai ne kaip samdomas darbuotojas, o kaip investuotojas ar bendrasavininkas. Jis yra tarp asmenų grupės, besidominčios galimybe įsigyti dalį „Alpine“ akcijų.

Nuo praėjusių metų Didžiosios Britanijos GP lenktynių C. Horneris nė karto nepasirodė lenktynių savaitgalyje. Vis dėlto jis netrukus pradės trijų miestų turą Australijoje – apsilankys Melburne, Sidnėjuje ir Perte. Pastarasis renginys vyks jau Australijos GP savaitės pradžioje.

Nepaisant pertraukos, britas pripažįsta, kad ilgesys sportui išliko.

„Pasiilgau sporto, pasiilgau žmonių, pasiilgau komandos, kurią sukūriau. Ten dirba daug puikių asmenybių“, – kalbėjo C. Horneris.

Vis dėlto šis laikotarpis, pasak C. Hornerio, jam leido atsikvėpti ir ramiai įvertinti ateitį: „Dabar jaučiuosi ramiai. Jei atsiras tinkama galimybė, tikrai ją rimtai svarstysiu. Turiu neužbaigtų reikalų „Formulėje 1“. Viskas baigėsi ne taip, kaip norėjau.“

Tačiau jis pabrėžė, kad bet koks sugrįžimas turės aiškią sąlygą: „Negrįšiu bet kam. Grįšiu tik dėl projekto, kuris gali laimėti.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Horndog
IP: 9dae6a6 | 02/02 18:39 Atsakyti
Horvydai, bet o vis dėlto, jei labai paprašysime, gal išbėgsite į aikštelę?
Lauris
IP: 52c5b52 | 02/02 14:27 Atsakyti
Nenoriu grįžti į užkulsius, jei neturiu ką veikti“, – sakė jis.
Kartais netikėti susitikimai gali turėti įtakos sugrįžimui
Masterpiece
IP: 559d2ef | 02/02 10:52 Atsakyti
Kas dar neketina dalyvaut? Apie visus reiketu atskiro straipsniuko
×

TOP naujienos