C. Horneris: „Red Bull” reikėtų pagirti už tai, kad valdo dvi komandas (4)

C. Horneris: „Red Bull” reikėtų pagirti už tai, kad valdo dvi komandas
logo Vasario 22 d. 16:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Šią žiemą Red Bull” susilaukė nemažai kritikos už tai, jog valdo dvi F-1 komandas. Ypač griežtai šia tema pasisakė „McLaren” vadovas Zakas Brownas, kuris teigė, jog tokia situacija negalėtų susiklostyti jokiame kitame sporte. 
 
Vis tik, „Red Bull” vadovas Christianas Horneris mąsto kiek kitaip. Pasak brito, „Red Bull” organizacija turėtų sulaukti ne kritikos, o sveikinimų. 
 
„Manau, kad iš tikrųjų „Red Bull” reikėtų pagirti už paramą ir atsidavimą, kuris iš jų buvo juntamas visais, o ypač sunkiais, laikais. Man tai tikrai nesudaro jokių problemų. 
 
Red Bull” išliko ryžtinga ir abi komandas rėmė net per ekonominį sunkmetį. Akivaizdu, kad tuomet pasikeitė taisyklės ir Faenzoje įsikūrusi komanda turėjo tapti kita organizacija. Buvo labai daug investuojama į jų infrastruktūrą.  
 
Tuomet laukė pandemija ir „Red Bull” vis tiek palaikė abi komandas. Apskritai būtent „Red Bull” labai smarkiai prisidėjo, jog F-1 lenktynės galėtų vykti pandemijos metu. 
 
Taigi, „Red Bull” įsipareigojimas, kurį organizacija prisiėmė dėl šių dviejų komandų yra išskirtinis ir turėtų būti giriamas. Visi turėtume už tai būti dėkingi, o ne šaipytis ar ieškoti būdų kaip pakeisti situaciją.  
 
Tai yra dvi visiškai skirtingos komandos, jos yra įsikūrę skirtingose šalyse. Jos turi skirtingas asmenybes, skirtingus charakterius ir visuomet laikosi taisyklių. Išties santykis tarp mūsų komandų yra kur kas mažiau glaudus, nei kai kurių komandų su tais pačiais variklių gamintojais.
 
Būdamas „Visa Cash App RB” vadovo vietoje, džiaugčiausi, kad apie tai yra kalbama. Tai būtų komplimentas, kadangi visi įtaria, kad jie bus konkurencingi. Mes manome, kad ši komanda gali būti konkurentė ne tik kitoms komandoms, bet ir pagrindinei „Red Bull” komandai.  
 
Mes esame lenktynių komanda, o su jokia kita lenktynių komanda mes tikrai neturime jokių išansktinių susitarimų”, - kalbėjo C. Horneris.  Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Čia wtf
IP: 7d16ec3 | 02/22 18:08 Atsakyti
Horneris čia tipo bučiuoja pats sau batus ar su binę taip suprask maždaug, pasigirti save nu kažkas nerealaus.
Jei Horneris
IP: a680cad | 02/22 18:29 Atsakyti
Jei Horneris sako,kad normalu, reiškia visiškai nenormalu, jis kaip Putka rodo pirstu i raudoną ir sako, čia balta
N7
IP: 763bd80 | 02/22 22:27 Atsakyti
Tai tipo tiolkų dvigubai daugiau?
Andre
IP: 57a372f | 02/22 17:28 Atsakyti
Jo, šitą bajerį uẓ̌skaitau :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983