C. Horneris: turėjome galimybę pasirašyti sutartį su O. Piastri

C. Horneris: turėjome galimybę pasirašyti sutartį su O. Piastri
logo 2022 Rugsėjo 21 d. 15:41, Alpine Racing

Christianas Horneris prasitarė, kad „Red Bull“ prieš kelis metus turėjo galimybę pasirašyti sutartį su Oscaru Piastri, bet to nepadarė.

Australas, kuris nuo kitų metų atstovaus „McLaren“ ekipai, Britanijos F-4 čempionate atstovavo „Arden“ komandai, kurios įkūrėjai yra minėtasis C. Horneris ir jo tėvas Garry. Finišavęs antras, sportininkas liko „Arden“ komandoje ir atstovavo jai vėliau „Formulės Renault Eurocup“ varžybose. Australas iškovojo kelias prizines vietas, bet čempionate liko aštuntas.

O. Piastri karjera kardinaliai pasikeitė po to, kai jis pasitraukė iš „Arden“ komandos ir tapo „Alpine“ jaunųjų sportininkų programos nariu.

„Jis atstovavo „Arden“ komandai „Formulėje-4“ ir „Formulėje Renault“. Jau tada buvo akivaizdu, kad jis buvo labai talentingas“, - pasakojo C. Horneris.

„Red Bull“ tuomet turėjo galimybę su juo pasirašyti sutartį, bet to nepadarė. Šito gailiuosi iki šiol. O tai, ką jam pavyko pasiekti F-3 ir F-2 čempionatuose yra tiesiog fenomenalu.“

O. Piastri iš „Arden“ pasitraukė 2018 m. gale. Būdamas „Alpine“ akademijos nariu, jis triumfavo trijuose čempionatuose iš eilės. Šiemet laiku nesulaukęs pasiūlymo atstovauti F-1 „Alpine“ komandai, australas pasirašė sutartį su „McLaren“.

„Tai sudėtinga vertinti, nes nesu susipažinęs su visomis diskusijų detalėmis. Jeigu jis būtų turėjęs sutartį su mumis, jokiu būdų nebūtume jo paleidę. Bet kaip jau sakiau, sunku vertini, kas jam buvo pažadėta, ko atsisakyta ar panašiai.“

„Žinoma, toks jo sprendimas buvo netikėtas. Bet viską sujaukė Fernando Alonso, pirmasis metęs akmenį į pelkę. Po jo sprendimo sujudėjo ne viena vieta keliose F-1 komandose.“

„Piastri yra puikus lenktynininkas. Problema ta, kad lūkesčiai dabar bus daug didesni nei tuo atveju, jeigu jis būtų likęs „Alpine“. Jau pirmame savo sezone jis turės pademonstruoti ką iš tikrųjų sugeba kovodamas su Lando, kuris toli gražu nėra prastas lenktynininkas.“

„Bet šiame versle tu arba plauki, arba skęsti. O Oscaras yra labai gabus lenktynininkas. Net neabejoju, kad F-1 čempionate jis puikiai pasirodys.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821