C. Horneris: žinome, iš kur atsirado „Mercedes“ pranašumas

C. Horneris: žinome, iš kur atsirado „Mercedes“ pranašumas
logo 2021 Lapkričio 12 d. 23:37, Unsplash

San Paulo GP etapo pradžios prognozės nepasitvirtino ir Maxui Verstappenui nepavyko aplenkti Lewiso Hamiltono kvalifikacijoje Interlagose.

Su nauju motoru seras britas ne tik iškovojo sprinto startą iš pirmos vietos, bet ir aplenkė savo pagrindinį varžovą beveik puse sekundės.

Pats Maxas leido suprasti, kad lenktynėse jėgų išsidėstymas gali būti visai kitoks, o komandos vadovas Christianas Horneris patvirtino, kad penktadienio rezultatai jiems nebuvo siurprizu.

„Mes dar ryte matėme, kad Lewisas yra labai stiprus, - Horneris kalbėjo „Sky Sports“ - Naujas variklis, be abejo, pridėjo jam arklio galių. Todėl antroji vieta buvo geriausia, kokios mes galėjomė tikėtis. Bet aš iš karto sakiau, kad pirma eilė kvalifikacijoje mus tenkins, todėl viskas yra normalu“.

Hornerio paprašė paaiškinti, kokį efektą davė naujas Hamiltono variklis.

„Sudėtingus vertinimus daryti yra labai sunku, bet jei lyginsime su Valtteri Botto greičiu, tai yra kelios dešimtosios. Beje, kaip tik dėl šios priežasties jie čia ir pakeitė variklį“.

Kalbėdamas apie tai, kaip San Paule pasikeitė situacija lyginant su Meksika, Christianas pridūrė: „Manau, kad priežastys mums yra aiškios. Palaukime rytojaus lenktynių. Lenktynių režimu mūsų bolidas yra labai geras, be to, ir oro sąlygos bus kur kas karštesnės, o tai labai rimtas faktorius dirbant su padangomis. Šiandien buvo vėsoka, todėl reikia apsišarvuoti kantrybe“.

„Red Bull“ vadovo žodžiais, šeštadienį Verstappenas tikisi aplenkti Hamiltoną, kad ir kaip susiklostys sprinto pirmais ratas.

„Jei pavyks išsiveržti į priekį iškart po starto, bus gerai, - aiškino Horneris. - Bet mes su Maxu manome, kad šiandien pakako finišuoti antram ir gauti „pole“ sekmadienio lenktynėse. Įvykti gali daug kas. Reikės pažiūrėti, kaip susiklostys startas, o vėliau galvoti apie likusius dalykus“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 27
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218