C. Jorda teigiamai įvertino tik moterims skirto čempionato idėją (9)

C. Jorda teigiamai įvertino tik moterims skirto čempionato idėją
logo 2015 Balandžio 04 d. 01:28, Lotus
„Lotus“ komandos atstovė Carmen Jorda teigiamai įvertino tik moterims skirto čempionato idėją, kurią dar visai neseniai pasiūlė F-1 komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone‘as.
Brito teigimu, tik moterims skirtas čempionatas paskatintų dailiosios lyties atstoves žengti į automobilių sportą.
„Formulės-1“ čempionate kol kas tik „Williams“ pilotė bandytoja Susie Wolff gali pasigirti rimčiau dirbanti su F-1 technika. Sportininkė pernai dalyvavo keliose laisvosiose treniruotėse, o šių metų pradžioje išmėgino 2015 m. „Williams“ bolidą.
„Lotus“ atstovė C. Jorda mano, kad automobilių sportui atėjo metas pasekti kitų sporto šakų pavyzdžiu ir labiau praverti duris moterims.
„Manau, kad per pastaruosius kelis dešimtmečius visuomenė pasikeitė. Dabar matome moteris dirbančias geresnius darbus, užimančias pareigas tose srityse, kuriose anksčiau dominavo vyrai“, – kalbėjo C. Jorda.
„Daugelyje sporto šakų moterys dalyvauja joms skirtuose čempionatuose: futbole, tenise, slidinėjime. Galima vardinti toliau. Nei vienoje iš paminėtų sporto šakų moterys ir vyrai nesivaržo tarpusavyje. Neseniai buvo iškeltas klausimas kodėl nesurengus tik moterims skirto F-1 čempionato?“
C. Jorda mano, kad kol kas viena iš egzistuojančių problemų yra ta, kad į moteris, dalyvaujančias autosporte, žiūrima neigiamai.
„Kai aš buvau labai jauna, lenktyniavau kartingais. Vienose iš lenktynių iškovojau prizinę vietą. Tuo tarpu berniukas, kuris liko trečias, pradėjo verkti. Kai kiti paklausė kodėl jis verkia, berniukas pasakė, kad dėl to, jog jį aplenkė mergina. Tokia yra vyrų reakcija visose autosporto šakose.“
Sportininkė taip pat išreiškė nuomonę apie tai, kodėl moterims yra sunku susirasti rėmėjų.
„Visi rėmėjai svajoja apie pergales. Jie yra įsitikinę, kad moteris negali nugalėti F-1. Štai kodėl manau, kad tik moterims skirtas F-1 čempionatas būtų gera mintis. Šią idėją palaiko ne vienas žmogus.“

Komentarai (9)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
bush
| 04/07 18:03 Atsakyti
Henry1234>> Girdėjęs apie Super Formula (buvęs Formula Nippon) čempionatą? Jei nei, tai pats laikas pasidomėti.
Henry1234
| 04/04 22:06 Atsakyti
Butu idomiau jai padarytu atsra japonu lenktyninku cempionata :D T sato, Kobayashi pakviestu ir pns na is tikro butu smagu ziureti.
lordas kechelis
| 04/04 17:33 Atsakyti
Djwade > kad su sortukais boksuose palakstytu, nes LOTUSU per lenktynes nesimato
Djwade
| 04/04 13:05 Atsakyti
kurių velnių ją išvis Lotusai pasiėmė? Kad tokių nuotraukų, kaip šios naujienos pagrindinė, galėtų pasidaryt? Tegul indus eina plaut.
moderator La Form
| 04/04 11:33 Atsakyti
Tech>>> Atskiras čempionatas požiūrio nepakeis. Tiesiog tam tikra grupė vyrų kurį laiką galės pasijausti ramiau.
O kas liečia Jordą, ji tokia greita, kad aukštesnių rezultatų gali pasiekti tik spec. moterų čempionate.
| 04/04 11:29 Atsakyti
Labai gera ideja. Galetu vietoj antru penktadienio treniruociu buti moteru lenktynes. Sakykim puse lenktyniu distancijos. Koki 30 ratu prasuktu. Tikrai pagyvintu lenktyniu savaitgali. Ir komandos surinktu nemazai informacijos apie padangu devejimasi. O Jorda teisi. Kokioj sporto sakoj vyksta misrus cempionatai? Nei krepsinio, nei futbolo, nei kitur. Tik parodomieji visokie. Reikia atskirti kad moterys yra moterys, o vyrai yra vyrai
Tech
| 04/04 09:23 Atsakyti
niekas neigiamai neziuretu,jeigu butu atskiras cempionatas ir moterys varzytusi tarpusavyje vienoj trasoj,o ne su vyrais. jeigu net Ferstapenas sugeba pavairuoti bolida, tai sugebetu ir Alonso tipo manekenes pavairuot, butu visai linksmas cempionatas.
| 04/04 08:20 Atsakyti
Vienintele sporto saka, kuri tikrai tinka moterims, tai papludimio tinklinis :D
deivec
| 04/04 07:58 Atsakyti
tegu lenktyniauja...tik va ar uzteks turting vyru jas finansuoti ?
ar bus tiek moteru norinciu ziureti ju zabava ?
×

TOP naujienos