C. Leclercą nustebino „Red Bull“ greitis (2)

C. Leclercą nustebino „Red Bull“ greitis
logo 2019 Balandžio 12 d. 22:19, Ferrari

„Ferrari“ pilotas Charlesas Leclercas prisipažino, kad Kinijoje vykusių treniruočių metu jį nustebino „Red Bull“ pademonstruotas tempas.

Maxas Verstappenas antrose treniruotėse geriausią rezultatą užfiksavusiam Valtteri Bottui nusileido tik dviem dešimtosiomis sekundės dalimis ir važiavimus baigė trečias.

„Mercedes“ ir „Red Bull“, visus čia skiria maži laiko skirtumai. Mes tikrai nesitikėjome, kad „Red Bull“ bus taip arti. Bet tai gera staigmena. Tai reiškia, kad trasoje mūsų lauks įdomi kova“, - kalbėjo C. Leclercas.

Antrųjų treniruočių metu monakietis nemažai laiko praleido komandos garaže, nes ekipa norėjo įsitikinti, kad viskas gerai su jėgaine.

„Nežinome kas nutiko, tad norėjome įsitikinti, kad viskas gerai. Bet kalbant apie greitį, esame patenkinti. Antrose treniruotėse neturėjau galimybės įveikti vieną greitą ratą, vis kažkas sutrukdydavo. Bet esu patenkintas bolidu.“

„Dar reikia padirbėti ieškant geresnio automobilio balanso. Bet rytoj turėtume būti stiprūs.“


Komentarai (2)
Vytispagonia
| 04/13 00:33 Atsakyti
Dar kartą pritariu ;).....
kart
| 04/12 23:24 Atsakyti
RedBull greitis gali nustebinti arba nenustebinti tik sestadieni/sekmadieni, o dabar, kai dar iki geriausiu laiku nemazai truksta, tai daug kas atrodo, jog vaziuoja greitai.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas