C. Leclercas lenktynėse supainiojo Perezą su Verstappenu

C. Leclercas lenktynėse supainiojo Perezą su Verstappenu
logo 2023 Rugsėjo 27 d. 12:30, Ferrari nuotr.

Lenktynių Japonijoje metu Charlesas Leclercas supainiojo Sergio Perezą su Maxu Verstappenu. Kai „Ferrari“ lenktynininkas pamatė Perezo pasitraukimą iš distancijos, tai nusprendė, kad tai jo komandos partneris Verstappenas ir iki paskutinio rato galvojo, kad jis važiuoja trečioje vietoje.

Charlesas Leclercas: „Aš nesekiau, kas lenktynėse vyksta su Maxu Verstappenu, kadangi, kai pamačiau besitraukiančią iš distancijos „Red Bull“, tai pagalvojau, kad tai – Maxas. Iki pat paskutinio rato aš maniau, kad finišuosiu ant podiumo, bet po to pažiūrėjau pozicijas ir supratau, kad atvažiavau ketvirtas. Bet „Ferrari“ gana stipriai pasirodė.

Iš vienos pusės, esu patenkintas komandos pažanga, iš kitos – ne, kadangi mes nebuvome tiek greiti kaip „McLaren“. Jie buvo labai greiti, o padangos ant jų bolidų praktiškai nesidėvėjo. Suzukos pirmas sektorius buvo silpna mūsų vieta. Lyginant su „McLaren“, mes daugiausiai laiko prarasdavome būtent šiame trasos ruože.

Apskritai, nuvažiavome neblogas lenktynes ir patvirtinome tai, ką išsiaiškinome prieš tai buvusiuose etapuose. Likusiuose etapuose komanda labai daug dirbs, kad galėtų kuo geriau pasiruošti kitiems metams“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218