C. Leclercas paaiškino, kodėl Bahreine nepaisė komandos nurodymų (7)

C. Leclercas paaiškino, kodėl Bahreine nepaisė komandos nurodymų
logo 2019 Balandžio 11 d. 23:10, Ferrari

Charlesas Leclercas paaiškino, kodėl Bahreino GP lenktynių pradžioje nepaisė „Ferrari“ komandos nurodymų ir aplenkė Sebastianą Vettelį.

Po starto monakietis prarado pozicijas minėtam S. Vetteliui ir „Mercedes“ atstovui Valtteri Bottui. C. Leclercas gana greitai aplenkė suomį ir pavijo komandos draugą. „Ferrari“ komanda radijo ryšiu nurodė sportininkui bent du ratus likti už vokiečio, tačiau jaunasis pilotas nepaisė ekipos nurodymų ir pasitaikius progai aplenkė tuo metu pirmavusį S. Vettelį.

„Kaip jau parodžiau Australijoje, komandos interesai yra labai svarbūs. O kalbant apie situaciją Bahreine, tuo metu turėjau didelę greičio persvarą“, - pasakojo C. Leclercas.

„Tiesiojoje man pasitaikė galimybė jį aplenkti. Nemačiau prasmės sulėtinti tempą ir likti už jo. Tiesiog pasinaudojau galimybe ir saugiai jį aplenkiau.“

C. Leclerco teigimu, dėl to, jog Bahreine jis nepaisė komandos nurodymų, santykiai su S. Vetteliu nepasikeitė.

„Mes abu norime įveikti vienas kitą. Manau tai normalu ir tokia situacija yra visose komandose. Visada nori visų pirma įveikti tą, kuris pilotuoja tokį patį bolidą kaip ir tu. Manau, kad mudu radome gerą kompromisą tiek kovodami trasoje, tiek dirbant išlipus iš bolidų. Tai svarbu komandai, ypač procese kai yra tobulinamas bolidas. Mums tiesiog pavyko rasti gerą kompromisą, tad niekas nepasikeitė.“

Komentarai (7)


ddt
| 2019 Balandžio 12 d. 18:40
Nesuprantu kam kartoti straipsni kuris jau buvo
holaxs
| 2019 Balandžio 12 d. 18:16
ryskiai per greita pilota pasieme ferrariai. galvoja bus savo antroj vietoj kaip ramusis suomis, o cia ziurek veteli i pavesi deda. zinant ferrari legendines susimovimo taktikas ir tasku specialius praradimus tai ziurek dar ir sito vaikio bolida prisuks, kad tik vetelio neapnestu. teisinsis kokiu technikos tausojimu, nes jis ale per daug varikli sueda. o ka tas vetelis. kad su redbulio gelezinkeliu titulu prikovojo tai cia ne rodiklis. butu ne veteli, o koki kita isodine stipresni ir dave pirmo piloto vieta, butu taip pat tas isodintas titulu priemes. ka ispudingesnio padare tai su toro roso lenktynes laimejo. po to ir prasidejo ta vetelmania.
Zdarovas
| 2019 Balandžio 12 d. 09:02
vel tapati raso, ka rase ir po lenktyniu.
Micius
| 2019 Balandžio 12 d. 08:53
Puikus paaiškinimas :D Čia būtų užtekę vieno sakinio :) Aplenkiau, nes buvau greitesnis, ir toliau lenksiu kai tik norėsiu :)
marcys
| 2019 Balandžio 12 d. 08:48
tuoj bus "we will speak after" :/
RBR
| 2019 Balandžio 12 d. 08:28
Kazkaip abejoju del tu kompromisu :D mazas cia kompromisas kai tave aplenkia komandos draugas tiesiogineje kovoje:) jei ir toliau bus tokie rezultatai, tai sezono viduryje itampa turetu isaugti kaip reikiant Ferrari komandoje. Nesant aiskaus lyderio, komanda prades skilti pusiau. Vieni palaikys Veteli, kiti Leclerca. Ir cia Binoto tures stipriai padirbeti, kad suvaldytu situacija
EičJey
| 2019 Balandžio 11 d. 23:14
Didelę*
×

F-1.lt pulsas