C. Sainzas: kietosios padangos kėlė rimtų problemų

C. Sainzas: kietosios padangos kėlė rimtų problemų
logo 2023 Gegužės 09 d. 20:03, Ferrari

Po lenktynių Majamyje „Ferrari“ lenktynininkas Carlosas Sainzas pažymėjo, kad pirmoje lenktynių atkarpoje jam pavyko surasti „bendrą kalbą“ su vidutinėmis padangomis ir tai leido įkandin persekioti Fernando Alonso, tačiau po sustojimo boksuose prasidėjo problemos, kai komanda jam sumontavo kietąsias padangas.

Carlosas Sainzas: „Majamyje man sugrįžo įprastiniai pojūčiai prie vairo ir pilotuoti buvo geriau nei Baku etape. Vadinasi, Azerbaidžano etapas buvo netipinis, gali būti, kad jį reikėtų priskirti prie nesėkmingų šiame sezone.

Bet apskritai džiaugtis nėra kuo. Pirmoje lenktynių atkarpoje mes kovojome dėl vietos ant podiumo ir norėjome aplenkti F. Alonso dėl ankstyvesnio sustojimo. Su vidutinėmis padangomis buvo galima palaikyti gerą tempą, bet kai tik perėjau prie kietųjų, aš pakliuvau į bolidų grūstį.

Prie padangų prilipo kažkoks purvas, vėliau tempas smarkiai nukrito – galima pasakyti, kad mus sugrąžino į realybę. Lenktynių distancijoje mes nesame pakankamai greiti ir kai pereiname prie kietųjų padangų, tai problemų turime kur kas daugiau nei varžovai.

Jei kalbėsime apie vidutines padangas, tai Majamyje su jomis turėjo problemų visi, tačiau mus tai, atrodo, palietė mažiausiai. Visą pirmąją atkarpą persekiojau Alonso, jį spaudžiau ir net rengiausi aplenkti, bet tuo momentu mane pakvietė į boksus. Žodžiu, su vidutinėmis padangomis aš galėjau palaikyti gerą tempą.

Negaliu teigti, kad dvikovos su Alonso man teikia malonumą, bet dažniausiai man tenka žiūrėti į galinio vaizdo veidrodėlius. Kvalifikacijose „Ferrari“ įprastai aplenkia „Aston Martin“, bet jų bolidas yra greitesnis lenktynėse. Fernando prie AMR23 vairo atrodo itin konkurencingai, jam pavyksta labai gerai dirbti su padangomis, o man dažniausiai tenka gintis nuo varžovų“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0