C. Sainzas: nugalėti Fernando būtų labai sunku (2)

C. Sainzas: nugalėti Fernando būtų labai sunku
logo 2018 Rugsėjo 22 d. 11:32, Renault Sports

Kitais metais Carlosas Sainzas pratęs karjerą „McLaren“ komandoje. Ispanas leido suprasti, kad jis galėjo pereiti ir į „Red Bull“ komandą, bet mano, kad pasirinko teisingai.

Carlosas Sainzas: „Aš nežinau, ar „Red Bull“ komanda būtų teisingiausias pasirinkimai karjerai pratęsti. Gali būti, kad kitais metais aš galėčiau užlipti ant podiumo ar net laimėti lenktynes, bet mes šito nesužinosime. Aš manau, kad padariau teisingą pasirinkimą ir pasitikiu komanda. Žinoma, paskutinius šešerius metus „McLaren“ nelaimėjo, bet tai yra puiki komanda ir ji sugrįš į nugalėtojų tarpą.

Fernando Alonso išėjimas man truputį padėjo, bet aš ir be jo turėjau ryšius su „McLaren“. Aš kažkada esu žaidęs golfą su Zaku Brownu ir nuo to laiko mes gerai bendraujame.

Išėjus Fernando iš „Formulės-1“, man mažai kas pasikeitė. Žinoma, dabar čempionate lenktyniaus vienas ispanų pilotas vietoje dviejų ir mane nustos su juo lyginti, bet aš toliau tęsiu savo darbą ir pasistengsiu pasirodyti kuo geriau. Aš nejaučiu dėl to spaudimo. Mano tikslas – vieną kartą tapti pasaulio čempionu ir aš kiekvieną dieną dirbu šiam tikslui pasiekti“.

Carlosas pakomentavo ir Lewiso Hamiltono ir Sebastiano Vettelio kovą dėl pasaulio čempiono titulo: „ Viskas klostosi Hamiltono naudai, bet yra įmanomi siurprizai. Jei Vettelis laimės dvejas lenktynes paeiliui, o Hamiltonas du kartus pasitrauks iš varžybų, tai visi pradės girti Sebastianą, kadangi „Formulėje-1“ yra prisimenami tik paskutiniai rezultatai. Bet nugalėti Lewisą bus labai labai sunku.

Hamiltonas ir Alonso – geriausi lenktynininkai istorijoje, bet „Formulėje-1“ buvo daug pilotų su čempionišku potencialu. Aš manau, kad jei geriausią ir blogiausią lenktynininką pasodinti prie vienodų bolidų vairo, tai skirtumas tarp jų sudarytų tik tris dešimtąsias sekundės. Jei Alonso duoti labai greitą mašiną, tai aš nežinau, kas būtų stipresnis pagal šio sezono rezultatus – jis ar Hamiltonas, nes lenktynėse nugalėti Fernando yra be galo sunku“.

Komentarai (2)


tribeca
| 2018 Rugsėjo 22 d. 12:27
Jis net topiniu komandu nurasyto Hulkenbergo negali iveikti, o svaigsta apie Hamiltona ir Alonso...
Norge
| 2018 Rugsėjo 22 d. 11:47
kalba, lyg sprende jis, o ne red bull :) bet greiciausia vertimas kreivas
×

F-1.lt pulsas