C. Sainzas pažadėjo Barselonoje kovoti dėl pergalės (1)

C. Sainzas pažadėjo Barselonoje kovoti dėl pergalės
logo Gegužės 16 d. 19:05, Pirelli

Iki Ispanijos GP etapo starto liko mažiau nei savaitė ir pagal organizatorių prognozes, laukiama, kad Circuit de Barcelona-Catalunia autodromo tribūnose lenktynių dieną susirinks apie 100 tūkst. sirgalių. To nebuvo jau seniai, nuo 2013 metų, kai pergalę Barselonoje iškovojo ispanas Fernando Alonso.

Publikos susidomėjimas aiškinamas ir tuo, kad šiais metais „Ferrari“ turi labai greitą bolidą, o Skuderijos lenktynininkas iš Ispanijos Carlosas Sainzas turi visus šansus pakovoti dėl labai aukšto rezultato.

Namų etapo išvakarėse leidiniui AS C. Sainzas sakė: „Visa ši savaitė bus labai turininga, bet kartu ir labai linksma. Ispanijos GP – unikalios lenktynėse ir man visada patikdavo jose dalyvauti. Šiais metais aš eilinį kartą tikiuosi patirti malonumą, juolab, kad aš pirmą kartą turėsiu galimybę pakovoti dėl vietos ant podiumo ar net dėl pergalės.

Tribūnose laukiama anšlago – tai sako apie tai, kad „Formulė-1“ yra teisingame kelyje ir apie tą palaikymą, kurį aš visada gaunu gimtojoje Ispanijoje.

Jei man čia pavyktų laimėti, tai būtų visiškai unikali situacija, kadangi tai būtų pirmoji mano pergalė, be to – namų trasoje ir dėl to, kad tai pasiekčiau, aš įtemptai dirbu kiekvieną dieną. To nori visi sirgaliai, bet labiausiai pergalė reikalinga man pačiam.

Savo geriausias lenktynes aš visada važiuodavau tėvynėje ir visada uždirbdavau taškus, jei tik mašina tai leisdavo. Šiais metais raudonasis bolidas leidžia kovoti dėl vietos ant podiumo, todėl aš sieksiu pergalės“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 228
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2022 sezono taškai: 102
Komanda: Ferrari Amžius: 27 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Tuskas
IP: de249a6 | 05/16 20:21 Atsakyti
Snukiu į padangas
×

TOP naujienos