C. Sainzas užjaučia „Sauber“ komandą (8)

C. Sainzas užjaučia „Sauber“ komandą
logo 2016 Spalio 13 d. 07:15, Red Bull/Getty Images
Šiais metais „Toro Rosso“ komanda naudoja pernykščius „Ferrari“ jėgos agregatus ir kiekvieną mėnesį vis daugiau nusileidžia varžovams. Kitais metais analogiškoje situacijoje bus „Sauber“ komanda – 2017 metais jie naudos 2016 m. pavyzdžio „Ferrari“ jėgaines. Carlosas Sainzas iš anksto užjaučia kolegas iš „Sauber“ komandos.
C. Sainzas: „Belieka palinkėti jiems sėkmės. Jie ir taip kol kas yra vienu žingsniu yra gale, o be jėgos agregato tobulinimo sezono metu jie bus visais dviem žingsniais pabaigoje. Beje, mes norime, kad varžovai būtų už mūsų, todėl mums gal tai ir nebloga naujiena, bet „Sauber“ kita sezonas bus ypatingai sunkus.
Turiu pripažinti, kad Suzukoje mums buvo ypatingai sunku ir aš nusivyliau, kad lenktynes užbaigiau tik 17 vietoje. Aš dariau viską ką sugebėjau – eksperimentavau su DRS bei trajektorijomis, kažkokiu momentu net buvau aplenkęs Gutierrezą išore 6 posūkyje, bet tai buvo vienintelė vieta, kur galėjau lenkti. Labai skaudu, kad dar prieš lenktynes tu žinai, kad tavo mašina nesugebės aplenkti varžovų, tačiau su tuo nieko nepadarysi“.

Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
A85 logo rėmėjas
| 10/15 15:40 Atsakyti
Šakės Sauberiams. Važiuoklė be gero variklio vistiek nieko neparodys (ane Red Bull?). Faktas, kad važiuoklės pas juo nebus geros ir kitais metais. Arba randa kas juos nuperka per sezoną, arba uždaro šitą ašarų pakalnę. Kažkas baisaus, kaip buvus pakankamai stipri privati komanda nusirito į tokį dugną.
mafaz
| 10/14 01:30 Atsakyti
froFYT> speed trap nera tas rodiklis kuris parodo variklio glainguma. Ypac kai ta statistika speed track gali buti vienu su DRS, o kitu be...
Orakulas VI
| 10/13 19:42 Atsakyti
Jus nenurasykite Sauber, pas juos pasikeitė savininkai, todėl neaišku, kaip bus su kitu metu vaziuokle.
deivec
| 10/13 18:55 Atsakyti
uzjauciu komanda...nes jai vadovauja...kaip cia graziai pasakius...pritrukau zodziu...
Gutis Kaka
| 10/13 12:50 Atsakyti
Kitais metais variklius galėsi tobulinti kiek tik norėsi. Nebebus tobulinimo taškų. Va tada senas variklis bus beviltiškai senas.
froFYT
| 10/13 11:12 Atsakyti
o man kaip tik atrodo jog varikliai jau labai susivienodino siais metais ir kuo toliau tuo maziau juos tobulins, kol vel nauji reikalavimai bus. Speed Trap Ferrari beveik nenusileidzia Mercedes.
giedriusx3
| 10/13 11:07 Atsakyti
Hm, tai tikriausiai ir Alfa Romeo dar nelabai pirks Sauber, jeigu jų visiškai atsilikusi programa bus. Teks dar matyti tuos liūdnus mėlynus bolidus besivelkančius gale.
RBR
| 10/13 10:45 Atsakyti
Sauber tikrai ne tuo keliu eina. Jau geriau maziau tobulinti bolida, bet tureti gera varikli. Pernykstis RedBull pavyzdys puikiai ta parode. Net su labai gera vaziuokle nieko negalejo padaryti kai Renault variklis buvo s.... O Sauber ir tos vaziuokles neturi. Tai kitamet apie taskus net svajoti negales. Ir apie kokius remejus tada kalba gali eiti?
×

TOP naujienos