C. Sainzas: vykstančias permainas reikia geriau išreklamuoti

C. Sainzas: vykstančias permainas reikia geriau išreklamuoti
logo 2019 Sausio 22 d. 12:19, Renault Sports

F-1 pilotas Carlosas Sainzas yra linkęs pripažinti, kad „Formulei-1“ reikėtų permainų į gerąją pusę, tačiau kartu mano, kad jau dabar yra pozityvių momentų, kuriuos reikėtų aktyviau reklamuoti tarp sirgalių.

Radikali Techninio reglamento reforma yra suplanuota 2021 metais, tačiau jau šiame sezone pasikeis mašinų aerodinamika: priekinis sparnas bus platesnis, o jo konstrukcija – kur kas paprastesnė; kitokie taps ir priekinių stabdžių ortakiai bei galinis sparnas. Manoma, kad šios priemonės leis truputį supaprastinti varžovų lenkimus, vadinasi, lenktynės turėtų tapti kiek įdomesnėmis.

„McLaren“ komandos lenktynininko nuomone, nors pakeitimai, kurie atsiras 2019 metais, yra sąlygoti ne vienerių neįdomių lenktynių, matytų pastaraisiais metais, jam norėtųsi, kad būsimoji reglamento reforma sukeltų kur kas daugiau entuziazmo.

„Mano galva, lenktynės toliau galėtų būti įdomesnėmis ir aš manau, kad mes privalome daugiau dirbti, ruošdamiesi 2021 metams, kad padidintumėme varžybų vaizdingumą, kad mūsų šou būtų įdomesnis tiek žiūrovams, tiek ir patiems lenktynininkams, - sakė C. Sainzas. -  Mes taip pat privalome aktyviau reklamuoti būsimas permainas. Dabar mes matome kiek neigiamą požiūrį į lenktynes bei mašinas, bet žmonės pamiršta, kad praėjusiais metais mašinos buvo pačios greičiausios per visą „Formulės-1“ istoriją`. Apie tai kažkodėl niekas nekalba.

Aš truputį nervinuosi, kai visi prisimena 2004 metus ir kokios tada puikios būdavo mašinos, tačiau kažkodėl niekas nekalba apie 2018-tuosius, apie tai, kad Lewisas Hamiltonas laimėdavo „pole“ pozicijas, gerindamas rato įveikimo laikus per visą pasaulio čempionato istoriją.

Taigi, kalbat apie šiuolaikinius bolidus, reikia atkreipti dėmesį ir į teigiamus momentus, tačiau kartu reikia padaryti lenktynes įdomesnėmis. Sirgaliai tai įvertins pirmiausiai“.

Tačiau kartu Carlosas pabrėžė, kad apie 2019 metų aerodinamikos pakeitimų efektyvumą bus galima kalbėti tik po bandymų ir kelių pirmųjų naujojo sezono etapų: „kol aš neišbandysiu visko trasoje, negaliu nieko kalbėti, bet aš sveikinu permainas, nes jos yra nukreiptos gerinant varžybų kokybę.

Jei šis tikslas bus pasiektas, o „Liberty Media“ ir FIA viską gerai suplanavo ir apgalvojo (visa tai jau patvirtinta kompiuterinio modeliavimo pagalba), tai aš galiu tai pasveikinti ir kaip žiūrovas, ir kaip pilotas. Bet kol kas su prognozėmis reikia būti labai atsargiam, prieš tai reikia viską išbandyti...“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas