„Caterham“ praleis lenktynes JAV ir Brazilijoje

„Caterham“ praleis lenktynes JAV ir Brazilijoje
logo 2014 Spalio 24 d. 23:08, Caterham
Bernie Ecclestone‘as sutiko, kad „Caterham F1“ komanda praleis du artimiausius „Formulės-1“ etapus, kol krizių valdytojai, pradėję kontroliuoti šią komandą, suras naujus pirkėjus.
Prieš tai krizių valdytojas Finbarras O‘ Connellas ir Henry Shinnersas, kurie atstovauja juridinę kontorą „Smith & Williamson“ susitarė su Colinu Kollesu ir ėmėsi vadovauti kompanijai „1 Malaysia Racing Team“ (1MRT), kuriai priklauso „Caterham“ licencija dalyvauti „Formulės-1“ čempionate. Tai reiškia, kad teisininkai dabar gali parduoti šią komandą kaip licenciją turinčią veikiančią įmonę, jei atsiras tinkamas pirkėjas.
Pareiškime, kurį padarė „Smith & Williamson“ rašoma, kad „telefoniniame pokalbyje, kuris įvyko tarp B. Ecclestone‘o ir F. O‘Connelllo, „Formulės-1“ valdytojas sutiko palaikyti krizių valdytojus ir jų norą parduoti komandą tokiam pirkėjui, kuris turėtų pakankamai pinigų, kad komandai galėtų garantuoti stabilią ateitį. B. Ecclestone‘as taip pat sutiko esant būtinybei praleisti artimiausius etapus JAV ir Brazilijoje, bet išreiškė pageidavimą, kad naujas savininkas jau galės komandą parengti startui Abu Dabio GP.
Ponas Colinas Kollesas, buvęs komandos vadovas, pats pasiūlė perduoti 1MTR kompanijos valdymą išoriniams valdytojams. Teisininkai, atstovaujantys arbitražinių valdytojų bei C. Kolleso interesus, šiuo metu rengia perdavimui būtinus dokumentus. Arbitražiniai valdytojai jau susisiekė su daugeliu šalių, suinteresuotų „Caterham“ komandos pirkimu ir tikisi, kad su būsimais savininkais, kurie turėtų pakankamą finansinį užnugarį, dėl komandos pirkimo bus susitarta per artimiausias kelias savaites. Taip pat galima tikėtis, kad naujas pirkėjas nupirks „Formulės-1“ komandą kartu su visu personalu, kuris galės sugrįžti į savo darbo vietas, tame tarpe ir bazėje Lifilde, Anglijoje.
Henrio Shinnerso žodžiais tariant, „ Minėtųjų aktyvų įsigijimas pirkėjui suteiks teisę dalyvauti F-1 lenktynėse. Tarp aktyvų yra licencija dalyvauti „Formulės-1“ pasaulio čempionate, lenktyniniai bolidai, konstruktorių veikla ir intelektuali nuosavybė, susijusi su šiuo ir kitu sezonais, o taip pat personalas ir pilnas techninis palaikymas, kurį komandai teikia „Caterham Sports Limited“, besibazuojanti Lifildo techniniame centre“.
Finbarras O‘ Connellas pridūrė: „Mes manome, kad pasiekti susitarimai padidins mūsų šansus surasti pačią geriausią išeitį iš krizinės situacijos, kuri bus palanki lenktynių komandai ir jos kreditoriams, o tai leis padidinti „Caterham“ aktyvų vertę. Kol kas 1MRT darbuotojams nėra reikalo sugrįžti į savo darbo vietas Lifilde, kol komanda nebus parduota. Mes neturime nieko bendro su tuo, kad situacija tapo tiek sudėtinga ir gailimės dėl kai kurių žmonių įtakos 1MRT darbuotojams. Mes stengsimės siekti maksimaliai geriausio rezultato kreditoriams bei akcininkams“.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066