Chaotiškose virtualiose Monako lenktynėse užtikrintai triumfavo G. Russellas

Chaotiškose virtualiose Monako lenktynėse užtikrintai triumfavo G. Russellas
logo 2020 Gegužės 24 d. 21:34, Williams

Sekmadienio vakarą įvyko šeštosios virtualios „Formulės-1“ lenktynės. Monako trasoje vykusiose lenktynėse triumfavo nuo pirmos iki paskutinės akimirkos pirmavęs „Williams“ pilotas George'as Russellas, kuriam tai buvo antroji pergalė iš eilės.

Dėl sudėtingos trasos lenktynių organizatoriai nusprendė visiškai išjungti bolidų žalos funkciją, todėl trasoje vyko bekompromisė kova ir didžioji dalis pilotų buvo nubausti laiko baudomis.

Šlapioje trasoje vykusioje kvalifikacijoje greičiausią ratą įveikė Pietro Fittipaldi, tačiau starto metu jį aplenkė iš antrosios pozicijos startavęs G. Russellas, kuris pamažu tolo nuo savo persekiotojų ir artimiausią varžovą finiše lenkė beveik 40 sek.

Antras finišo liniją kirto „Mercedes“ garbę gynęs Estebanas Gutierrezas, kuris tik paskutiniuose ratuose kietai atakavo Charlesą Leclercą ir nustūmė pastarąjį į trečiąją vietą.

Ketvirtas finišo liniją kirto Alexanderis Albonas, penktas liko C. Leclerco brolis Arthuras Leclercas.

Lando Norrisas lenktynėse neišvengė incidentų ir finišavo septintoje vietoje, iškart už jo nugaros finišo liniją kirto Nicholas Latifi.

Pirma kartą virtualiose lenktynėse dalyvavęs Valtteri Bottas nesužibėjo ir liko 11-as, Antonio Giovinazzi pasirodė dar prasčiau ir finišavo 15-as. Estebanas Oconas lenktynėse nestartavo.

Artimiausios virtualios F-1 lenktynės numatomos birželio 7 dieną.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621