„Cosworth“ – beveik parduota (51)

„Cosworth“ – beveik parduota
logo 2004 Spalio 28 d. 00:28, Jaguar
„Jaguar“ ekipos vadovas Tony Purnellis pareiškė, kad, kaip ir komanda, „Ford“ koncernui variklių gamintoja „Cosworth“ greičiausiai netrukus bus parduota.
„Susidomėjimas „Cosworth“ buvo ženklus. Tikimės, kad per savaitę ar panašiai galėsime atsilošti kėdėse ir ištarti „taip, mes sudarėme sandėrį“, – pareiškė T.Purnellis.
Jis taip pat pridūrė, kad „Cosworth“ pateikė formalų pasiūlymą dėl variklių tiekimo 2005 m. „Jordan“ ekipai. Tiesa, tai būtų daroma didesne kaina, nei šiemet, kai bendradarbiavimą rėmė „Ford“ Europos padalinys.
Manoma, kad realiausias kandidatas įsigyti „Cosworth“ yra Kevinas Kalkhovenas, vienas iš „Champ Car“ lenktynių serijos savininkų. Varžybose iki šiol buvo naudoti tik šios įmonės gaminti varikliai, pavadinti „Ford“ vardu, tad serijai svarbu užsitikrinti tolesnį agregatų tiekimą. Kol kas neaišku, ar įsigijęs „Cosworth“ K.Kalkhovenas tęstų ir „Formulei-1“ skirtų variklių kūrimą, gamybą bei tiekimą.
Tuo tarpu „Jaguar“ komandos pirkėjų paieška stringa.
„Formulės-1“ ekipų rinka mažesnė nei variklių gamintojų. „Cosworth“ uždirba pelno, tai gera kompanija verslininkų požiūriu. Tuo tarpu komandų rinka yra maža, čia dideli įsipareigojimai žmonėms bei didžiulės pinigų sumos. Prasideda kritinė savaitė, kai įvykiai gali susiklostyti bet kuria linkme“, – be didelio optimizmo apie savo vadovaujamą ekipą kalbėjo Tony.
Realiausiu kandidatu įsigyti komandą laikoma energetinių gėrimų prekių ženklo „Red Bull“ savininkai Austrijoje. „Formulės-1“ kuluaruose teigiama, kad, jei ekipa būtų įsigyta „Red Bull“, ji 2005 m. gautų „Toyota“ variklių tiekimą. Tarp galimų „Jaguar“ pirkėjų minimos ir nuo 2006 m. lenktynėse planuojanti debiutuoti „Midland F1“ ekipa, mistinė Kinijos investuotojų grupė bei Pietų Korėjos automobilių gamintojas „Hyundai“.
Pirkėją „Jaguar“ ekipai „Ford“ koncernas privalo rasti iki lapkričio 15 d. – „Formulės-1“ komandų registracijos 2005 m. sezonui termino pabaigos.

Komentarai (51)
Andrejus
| 11/02 07:47 Atsakyti
Labai svarbu kad liktu Cosworth, o del jaguar tai sunku ka ir pasakyti, aisku butu gerai jei liktu...
darizas
| 10/29 22:01 Atsakyti
na Cosworth paklausi preke, kol lenktyniaujama apskritai...
bmw racer
| 10/29 12:54 Atsakyti
Manau pardavimai vyks ilgai ir nuobodžiai, bet... sėkmingai.
Jordan F1
| 10/29 11:57 Atsakyti
Hyundai tikrai nekis kojos i F1.Ji juk WRC nesusitvarko su savo automobiliu, tai ka jau kalbet apie F1.Beje, Hyundai rimtai galvoja apie 2006 WRC dalyvavima, tad daug tektu krebiu parduot, kad uztektu pinigu ir F1
Pushaz_
| 10/29 11:47 Atsakyti
Cia buna po kiekvienu gonkiu
david20
| 10/28 23:54 Atsakyti
Foto atrodo kad MW rooko :)
fatalissimo
| 10/28 23:19 Atsakyti
Xsas > o tai 2006/2007 ateinancios komandos mano, kad Ferrari nebedominuos? :)))
Mobil 1
| 10/28 23:15 Atsakyti
Si adminu parinkta nuotrauka tiesiog pukiai atitinka dabartine Jaguar komandos ir jos pilotu dvasia... Is ant zoles pastatyto, eilini karta sugedusio bolido, islipes komandos lyderis Markas sedi ir nusivyles traukia duma. Apie ka jis galvoja, galime tik nuspeti, bet matyt dziaugiasi, kad palieka skestanti laiva ir turi silta vieta kitam sezonui ekipoje lydereje. Spalvine gama taip pat raminanti: zalias bolidas, zalia pievele, zalias kombinezonas... "Zaliu" zmoniu suburta komanda, nepasiekusi rezultatu fi1 pasaulyje...
Jordan F1
| 10/28 21:25 Atsakyti
Kazkada maciau reklama, jog Ford varo net tris ekipas F1.Tikrai tuo dziaugiausi.Deja, liko ne visos.Jordan ir Minardi gal isliks, bet del Jaguar...Respect siai ekipai
kotryna24
| 10/28 20:13 Atsakyti
na kad viskas susitvarkytu su sia komanda
×

TOP naujienos