D. Coulthardas: F. Alonso stengiasi išsaugoti sportinę formą

D. Coulthardas: F. Alonso stengiasi išsaugoti sportinę formą
logo 2023 Gegužės 29 d. 17:19, Pexels

2018 metų pabaigoje Fernando Alonso išėjo iš „Formulės-1“ po kelių labai nesėkmingų sezonų „McLaren“ komandoje. Po dviejų metų ispanas sugrįžo į pasaulio čempionatą ir jau nuo pat pirmųjų lenktynių pademonstravo gerą greitį, nors būta prognozių, kad Fernando nepavyks pasiekti aukštų rezultatų, kaip praeityje to nepavyko padaryti Michaeliui Schumacheriu, kuris praleido tris sezonus.

2001 metų F-1 vicečempionas Davidas Coulthardas mano, kad Alonso viskas pasisekė gerai, nes ir pasitraukęs iš „Formulės-1“ Fernando šalmo ant vinies nepakabino.

Davidas Coulthardas: „Išėjęs iš F-1 Alonso iš karto sėdo vairuoti kitos lenktyninės technikos. Jis lenktyniavo „IndyCar“, nuvažiavo Dakaro ralį, jis turi nuostabią kartingų trasą. Fernando pasiliko „lenktyniniame režime“ ir darė viską, norėdamas išsaugoti sportinę formą.

Yra toks garsus posakis: „Nežadink savyje senuko“. Jei jūs leisite amžiui paimti viršų, tai galiausiai tapsite tuo, kuo tapsite. O jei tęsite kovą, tai išliksite jaunas iki to laiko, kol gamta leis jums tai daryti.

Galima sulyginti su Michaeliu Schumacheriu, kuris nustojo dalyvauti lenktynėse iškart o to, kai išėjo iš „Formulės-1“, Po kurio laiko jis bandė vairuoti motociklą, bet pateko į avariją ir susilaužė stuburą. Po trejų metų Michaelis sugrįžo į F-1, bet jau buvo visai ne toks, koks anksčiau.

Jis ir toliau galėjo vairuoti bolidą, jis išsaugojo savo ankstesnį neįtikėtiną darbingumą, bet jau buvo ne tiek greitas kaip anksčiau – todėl, kad jam jau buvo per 40 metų ir laikas buvo prarastas.

Todėl manau, kad Alonso smarkiai padėjo tas faktas, kad net toli nuo „Formulės-1“ jis nenustojo lenktyniauti“.

Ne veltui Fernando Monake finišavo antroje vietoje paskui pasaulio čempioną Maxą Verstappeną.

Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2024 sezono taškai: 5
Komanda: Renault Amžius: 42 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332