D.Coulthardas nori taškų (20)

logo 2002 Kovo 13 d. 08:20
Davidas Coulthardas nori pagaliau įsijungti į kovą dėl čempiono titulo. Tai tikisi padaryti per Malaizijos GP. Nors ir pirmavo keletą ratų praeitose lenktynėse Melburne, škotas finišo nepasiekė ir taškų nepelnė. Koją pakišo pavarų dėžės gedimas.
Coulthardas tikisi, kad antrasis etapas bus daug sėkmingesnis jam ir bus iškovoti pirmieji taškai asmeninėje įskaitoje šį sezoną.
"Turiu iškovoti pirmuosius sezono taškus. Esu optimistiškai nusiteikęs, jog grįšiu iš Sepango su pakilia nuotaika,"- kalbėjo "McLaren" pilotas. "Keletą dienų ilsėjausi Tailande ir esu pasiruošęs kovai."
Australijoje "McLaren" komandai keturis taškus iškovojo K.Raikkonenas, tačiau tai nesukėlė ypatingo džiaugsmo komandos vadovams, kurie tikėjosi daugiau.
Davidas deda daug vilčių į orą Malaizijoje, kur šiuo metu yra labai karšta - temperatūra dienomis viršija 35 laipsnius. Nuo pernai metų kalbama, jog "Michelin" padangos turi pranašumą esant karštai asfalto dangai, tačiau yra didelė tikimybė, kad musoninės liūtys šį savaitgalį neaplenks Sepango.

Komentarai (20)


| 2002 Kovo 15 d. 08:03
to Gvidas.pritariu kad reiketu prisilaikyti biski kulturos.keistas man atrodo toks zmogelis, kuris pastoviai varo ant kitu lenktynininku.ar su juo viskas gerai?gerai, kad sie locheliai baig isnykti,auga matyt zmones:)
nToshka
| 2002 Kovo 14 d. 12:37
na jusu paskaichius susidaro dvi ishvados: 1) nemokat elgtis su klaviatura; 2) rashot kad bile rashyt (nusishnekat kaip bobos).
Tylus
| 2002 Kovo 14 d. 10:18
Na kad jis uzdirbs tasku...(kada nors) tai tikrai.....bet kaip jau kazkas cia minejo jis niekada nebus cempionu....Ir issilaikyti komandoje pirmu pilotu jam bus labai sunku nes jaunasis finas tikrai talentingas.....O seip kol Sumis vaziuos uz ferarri nezinau kas gali ji apdeti....Manau nera tokiu.....Na nebent Montoja.....gal.....per stebukla gali tapt cempionu.
Grazvis
| 2002 Kovo 14 d. 10:13
Gvidas teisus! nemoki ... - nereikia lyst! O nenugalimas su klipu gali susitikti ir gincytis tarp saves, o nevaryti ant kitu lenktynininku. Jusu pasiklausius atrodo, kad vien *** ir *** formuleje bevaziuoja...
klipas
| 2002 Kovo 14 d. 08:35
Davidas pasieks to ko nori ir des i vieta visus lochus!!!!!!!
nenugalimas
| 2002 Kovo 13 d. 18:10
kaip sajoma: VILTIS-DURNIU MOTINA.O D.C kaip tik toks ir yra!!! Sumis laimes ir sepange
ricardasv
| 2002 Kovo 13 d. 17:55
Tegu pasvajoja ir praeis. Coulthardas niekada nebus čempionu.
AF1
| 2002 Kovo 13 d. 15:45
Teisutis> lol :)
gvidas
| 2002 Kovo 13 d. 15:44
To Grazvis - pakomentuok visazini, koki turi Ferrari kontrakta su M.S. ir koki turejo M.H. su McLaren, kai buvo championu, jei dometis pradejai vakar, tada atleidziu, jei nors ka esi remes turbut suprasi, kad babkes "uz reklama" ne taip jau lengva gauti - M.S. ju ne "manekene".
P.S. gerbkime oponentus, juk ne oborigenai esame.
Rata
| 2002 Kovo 13 d. 15:39
>teisuti. jis nori pasakyti, notiu atidaryti kraiti, o ne gauti nors kiek tashku ish viso ....
×

F-1.lt pulsas