D. Hillas: bandymai – ne pats geriausias būdas pilotui pasirinkti

D. Hillas: bandymai – ne pats geriausias būdas pilotui pasirinkti
logo Rugsėjo 24 d. 11:22, Alpine F1

Šią savaitę „Alpine“ komanda Vengrijoje surengė trijų dienų privačius bandymus dalyvaujant Antionio Giovinazzi, Nyckui de Vriesui ir Jackui Doohanui. Bandymų metu buvo renkamas potencialus lenktynininkas, kuris galėtų pakeiti Fernando Alonso kitą sezoną. 1996 m. „Formulės-1“ pasaulio čempionas Damonas Hillas mano, kad geras greitis per bandymus dar negarantuoja, kad sportininkas pasieks gerų rezultatų realiose lenktynėse per GP savaitgalius.

Damonas Hillas: „Bandymai nėra pats geriausias būdas lenktynininkui patikrinti, norint išsiaiškinti, ar tinka jis komandai, ar ne. Didžiąją prasme tai susiję su atmosfera boksuose – su tuo, kaip pilotas jaučiasi, su tuo, kaip mechanikai ir inžinieriai bendrauja su juo.

Galima sukurti tokią atmosferą, kad lenktynininkas pasijus tikru ekipos lyderiu ir parodys gana aukštą tempą. Tačiau šis tempas gali smarkiai suklaidinti, ypač per bandymus. Per juos neįmanoma įvertinti, kiek sportininkas yra greitas realiai.

Labai daug kartų yra buvę, kai mes atvažiuodavome į žiemos bandymus ir netikėtai pats greičiausias per juos būdavo „Haas“ pilotas. Ar tai reiškia, kad jie yra realūs pretendentai laimėti titulą? Nieko panašaus – kai tik atvykdavome į pirmąjį etapą, viskas atsistodavo į savas vietas“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 173
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas