D. Hillas: iki Abu Dabio varžovai gali pasivyti „Red Bull“ (5)

D. Hillas: iki Abu Dabio varžovai gali pasivyti „Red Bull“
logo Rugsėjo 26 d. 17:00, Pirelli

Buvusio „Formulės-1“ lenktynininko Damono Hillo nuomone, jei „Red Bull“ sustabdys RB18 bolido modernizaciją, tai sezonui baigiantis „Ferrari“ ir „Mercedes“ pagal greitį pasivys austrų ekipą.

Likus šešiems etapams iki sezono pabaigos „Red Bull“ užtikrintai pirmauja abejose pasaulio čempionato įskaitose ir, iš vienos pusės, vargu ar kas nors jai rimtai grasina, o iš kitos pusės, kaip teigia Hillas, ryškus šios ekipos dominavimas gali užsibaigti.

„Jei jie daugiau nemodernizuos savo mašinos, tai iki to momento, kai mes atvažiuosime į etapą Abu Dabyje, „Ferrari“ ir „Mercedes“ juos pasivys, - pasakojo 1996 m. pasaulio čempionas, dabar - „Sky Sports“ kanalo ekspertas. - „Formulėje-1“, jei tu sustoji bent vienai sekundei, tai iškart pralaimi. Šie dantračiai jus tarsi įtraukia ir sumala.

Net jei jūs ir esate tarp lyderių, jūs vis vien privalote palaikyti tą patį aukštą tempą kaip ir visi kiti, nes spaudimas čia niekada nemažėja“.

„Red Bull“ Konstruktorių įskaitoje pirmauja 139 taškų skirtumu, o Maxas Verstappenas iš esmės jau yra vienas žingsnis iki antrojo čempiono titulo ir artimiausią persekiotoją Charlesą Leclercą lenkia 116 taškų.

Tačiau technikos modernizacijos tempams įtakos turi ir tas faktas, kad „Formulės-1“ komandų biudžetai yra apriboti ir šia prasme visi yra vienodoje padėtyje. Žinoma, kad prieš „Red Bull“ priešininkus iškelti rimti sportiniai uždaviniai, tačiau „Ferrari“ ir „Mercedes“ gerai supranta, kad gali kovoti tik dėl pergalių atskirose lenktynėse, kadangi pagrindinių trofėjų likimas jau praktiškai nulemtas.

Greičiausiai, kad visi limitai technikos modernizacijai „top“ komandose jau išnaudoti ir šioje situacijose geriausia būtų persijungti pasiruošimui 2023 metams ir likusiose lenktynėse pasistengti efektyviai išnaudoti tų bolidų potencialą, kurias komandos turi šiuo metu.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 759
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
RSFerrari
IP: 51f3f50 | 09/28 07:59 Atsakyti
Šitas galėtų nebelot nesąmonių. Ar jis kokį kitą čempionatą paralelinėj visatoj žiūri?
JOX
IP: a617f71 | 09/27 11:19 Atsakyti
Gal ir pasivys bet turint tokia persvara galima ir nosi krapstyti sau ramiai iki sezono pabaigos
kaitukas
IP: ca6b083 | 09/27 06:56 Atsakyti
Nesvaigsta tik tegu
09/26 18:08

Duok Dieve pavyti iki sekancio sezono galo, nes nusimato vel vienos ko... skaityti daugiau

jis tiesiog kliedi. Nieko naujo...
ab
IP: 0d3c41b | 09/26 23:16 Atsakyti
Jis rimtai mano kad ferrari ir ypac merc turi saibu dar tobulint? 😂
Nesvaigsta tik tegu
IP: c2a5b16 | 09/26 18:08 Atsakyti
Duok Dieve pavyti iki sekancio sezono galo, nes nusimato vel vienos komandos dominavimas. Kiti metai tesis RB pergalem, galit pasikelti sita kokenta kitais metais. P.S per reklamas nelabai jusu tinklapio matos
×

TOP naujienos