D. Hillas: tai buvo pareiškimas apie ketinimus (3)

D. Hillas: tai buvo pareiškimas apie ketinimus
logo Liepos 21 d. 10:25, Red Bull Content Pool / Getty Images

Dalyvaudamas tinklalaidėje „F1 Nation“ 1996 m. pasaulio čempionas Damonas Hillas kalbėjo apie Lewiso Hamiltono ir Maxo Verstappeno susidÅ«rimą Silverstoune...

Damonas Hillas: „Tai buvo pareiškimas apie ketinimus. Lewisas leido suprasti, kad jei su juo kas nors elgsis grubiai, jis nenusileis. Psichologiškai tai galėjo paveikti Maxą, jis supras, kad kovoje ratas į ratą su Lewisu britas nesiruošia nusileisti nė per gramą.

Jei lyderių susidÅ«rimai tęsis, FIA lenktynių direktoriui Michaelui Masi teks įsikišti. Mat yra saugumo klausimų incidentų prie tokių didelių greičių atvejais. Jam teks skirti griežtas baudas. Kai susiduria du bolidai, abu pilotai lieka atsakingi. Esmė tame , kad jiems reikia dalyvauti lenktynėse, o ne avarijose.

Kažkuriuo momentu tai turėjo įvykti. Tai buvo neišvengiama. Aš seniai nemačiau, kad Lewisas pilotuotų taip agresyviai kaip tai buvo Silverstoune. Viena, ką galiu prisiminti – incidentą su N. Rosbergu Barselonoje 2016 metais.

Tai buvo ataka iki pergalingos pabaigos, bet aš klausiu savęs, ar tai susiję su tuo, kas dieną prieš įvyko sprinte, kai Lewisas startavo pirmas, bet prarado poziciją Maxui. Kiekvienas lenktynininkas mano, kad varžovas privalo jam nusileisti – vien todėl, kad jis yra neva geresnis. Kai trasoje susitinka su tokie lenktynininkai, incidentų neišvengsime.

Iš tiesų, Lewisui pasisekė, kad jis nesulaužė priekinio sparno ar nepradÅ«rė padangos, o jam skirta 10 sek. bauda gali kelti abejonių. Mano kolegos lenktynininkai turi skirtingas nuomones – maždaug 50 su 50.

Problema ta, kad Lewisas ir Maxas - abu yra bekompromisiai sportininkai, o kai du tokie lenktynininkai atsiduria šalia posÅ«kyje važiuojant 300 km/h greičiu, visko gali atsitikti. Tai ir įvyko“.

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 256.5
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2021 sezono taškai: 262.5
Komanda: Red Bull Amžius: 24 m.
Plačiau

Komentarai (3)
Alienzoo
IP: 295dc20 | 07/21 16:55 Atsakyti
Na, kai žiūri šią kovą, atrodo, kad Hamiltonas ten lenda į lenktyninę trajektoriją ar kažką, bet kur komentaruose buvo nuoroda kovos su Botu, tai nepanašu, kad Maksiukui būtinai ten į vidų reikėjo, tiesiog pats bandė blokuoti bet kokiu būdu, kad tik neaplenktų, tikėdamasis, kad kitas stabdys.
eustachijus
IP: a38bb8c | 07/21 15:28 Atsakyti
Viskas paprasta. Kai Kęm fanbojaj pamatė jau beviltiškai pralaimėjantį dievuką puolė teisint juodžiausius darbelius, kad tik atneštų jiems intrigą čempionate ir viltį, kuri miršta paskutinė. Tuom žmonės gyvuliai ir primatai yra, kad negalvoja per daug
Pagaliau
IP: bc77f64 | 07/21 11:28 Atsakyti
Pagaliau yra kova F1. Nes jau viskas buvo patape LGBT. Mums reikia kovos, "kraujo", emociju.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas