D. Mazepinas neatsisako planų įsigyti F-1 komandą (19)

D. Mazepinas neatsisako planų įsigyti F-1 komandą
logo 2021 Lapkričio 26 d. 19:33, LAT Photo / Haas

Lenktynininko Nikitos Mazepino tėvas Dmitrijus Mazepinas neatsisako planų įsigyti „Formulės-1“ komandą ir teigia, kad jo planai nėra susiję su sūnaus karjera.

Prieš metus sklido kalbos, kad rusų verslininkas nori įsigyti „Haas“ ekipą. To neįvyko, bet D. Mazepino kompanija „Uralkali“ tapo pagrindine „Haas“ rėmėja, o komandos bolidas buvo išdažytas Rusijos vėliavos spalvomis.

N. Mazepinas dar 2018 m. bandė įsigyti „Force India“ komandą, bet pastaroji atsidūrė Lawrence‘o Strollo rankose. Rusas iki šiol neatsisako planų įsigyti F-1 ekipą ir tai nebūtinai gali būti „Haas“.

„Automobilių sporte turime didelių ambicijų. Taip, praeityje nepavyko įsigyti F-1 komandos, bet ši tema dar nebaigta. Tai neturi nieko bendro su Nikitos karjera“, - sakė D. Mazepinas.

„Turime ilgalaikių planų. Norime plėsti savo veiklą F-1. Turime „Hitech“ komandą F-2, F-3 ir F-4 čempionatuose. Žinoma, F-1 yra karūna ir mes norime tos karūnos.“

„Ne, tai nebūtinai turi būti „Haas“ komanda. Šiuo metu nevyksta jokios derybos. Dabar visi daro pertrauką ir laukia kitų metų, kai paaiškės, kurios ekipos bus stiprios, o kurios ne. Jei staiga maža komanda pakils rikiuote aukštyn, pakils ir jos vertė, tad ir susidomėjimas ja bus kitoks.“

N. Mazepinas teigia esantis patenkintas rėmimo sutartimi su „Haas“.

„Atsižvelgus į tai, jog automobilis nebuvo tobulinamas viso sezono metu, taip, esame patenkinti. Esame dėkingi „Haas“ už abipusį susidomėjimą. Komanda dirba, stengiasi iš visų jėgų. Kartu matome puikias galimybes įgyvendinti bendrus planus - kitais metais pasiekti geresnių rezultatų.“


Komentarai (19)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
don Pedro
IP: 5f156cc | 11/27 23:01 Atsakyti
SliMMaz
11/27 17:45

Tai gerai jis ten todel, kad pinigu turi, bet VIEN TAI nepadaro jo automatiskai auksciau manes, taves, ar ko nors kito.

aš visiškai tamstai pritariu! kaip ir nepritariu kad kažkas save aukščiau kelia kitus vadindamas : cituoju: " intelekto nesužalotas tai visiškas bulvė. "
ddt
IP: 21ec4ad | 11/27 20:32 Atsakyti
don Pedro
11/27 16:36

seru britu nepadaro - tikrai ne, bet ar nori pasakyti kad pvz LH ne zvaigždė? MV? kiti F-1 pasaulio žmonės?

O jei tu apibėgsi ratą aplink Gabrielių - tu jau manysi, kad įsirašei į elito sąrašus? :)
Kestutis Gps
IP: 1be824a | 11/27 20:12 Atsakyti
Kažkodėl neminima, kad komandą masiškai palieka darbuotojai. Net Mazepino asmeninis inžinierius.

Pinigais galima dauk ką įsigyti. Bet ne viską. Dėl tam tikrų priežasčių pažangaus, talentingo žmogiškojo personalo pinigų sklaidymusi ne visada nusipirksi. Čia mano subjektyvia nuomone.
SliMMaz
IP: 5202f81 | 11/27 17:45 Atsakyti
don Pedro
11/27 16:36

seru britu nepadaro - tikrai ne, bet ar nori pasakyti kad pvz LH ne zvaigždė? MV? kiti F-1 pasaulio žmonės?

Tai gerai jis ten todel, kad pinigu turi, bet VIEN TAI nepadaro jo automatiskai auksciau manes, taves, ar ko nors kito.
domantass
IP: f11b123 | 11/27 16:43 Atsakyti
Kiek gerai zinau nazepinas gerus rysius palaiko su Smp raicing ir Rotenbegu jau kuri laika eina gandai kad buten Smp komanda noretu ir kiek zinau si kompanija su ferrari glaudziai bendrauja ir G -drive raicing irgi i ta rata i eina ir jai atstovaujA mercedes kelo akademijos lenktyninkai
don Pedro
IP: 5f156cc | 11/27 16:36 Atsakyti
ddt
11/27 02:04

kad jis figūriuoja elitiniame sporte, kad sukinėjasi tarp žvaigždžių ir p!sa gražuoles(?) tai ji ką, seru britu padaro? O gal padarom kitaip? Egis negrabinėja diskutuotino elgesio merginoms ir nededa video į instagram, jis neverkia į kamerą kai blogai pravažiuoja, ir nelieja tulžies ant kitų sportininkų trasoje juos įpresuodamas į sieną ir plius - turi nuomonę, sugebėdamas (priešingai nei kai kurie) pasakyti savo nuomonę be keiksmažodžių.
Nu čia jei ką ;) Žodžiu, neblogas matavimo matas - "sukinėtis tarp žvaigždžių" :) Įdomu, nors viena su Mazespin'u sveikinasi? O gal kokia Megan Thee Stallion Brundle'ą ir pasiuntė, nenorėdama gadinti nuotaikos po ilgai išsvajotos sėkmės pasidaryti selfiuką su šituo ultra jaunuoliu?

seru britu nepadaro - tikrai ne, bet ar nori pasakyti kad pvz LH ne zvaigždė? MV? kiti F-1 pasaulio žmonės?
don Pedro
IP: 5f156cc | 11/27 16:34 Atsakyti
egis01
11/27 08:54

nu ir ? tai dabar nė vienas sporto sirgalius negali pasakyti savo nuomonės ? ką tu gyvenime pasiekęs kad drysti į mano com atrašinėti ?

o kas tu toks, kad apie nepažystamą žmogų iš neapykantos ir dėl savo nepilnavertiškumo rašytum taip įžeidžiančiai, kaip tu parašei??
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 11/27 15:31 Atsakyti
Jeigu čia ne vertimo klaida, tai tėtukas puikus verslininkas. Kai pakils komandos kaina – tada pirksiu. Pačiam investuot, kažkaip, rankos nedaeina. Juo labiau, kad Haas tokiam verslininkui puikiai parengta visa infrastruktūra – Ferrari paduoda žmogiško personalo, Dallara pagamina (ir sukonstruoja) bolidą, tik € turėk. Ir čia, iš esmės, veikia schema - kiek pinigų sukiši, tiek gausi. Ferrari nelenksi, bet net dėl podiumų galima kovot, jei tik finansų yra. Tik pagal šitą schemą galima greitai tapti milijonierium iš milijardieriaus :)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 11/27 15:26 Atsakyti
ddt
11/27 13:58

Sukinėtis tarp žvaigždžių? :D

Tai jau dabar sukinėjasi, nors jis labiau galvoja, kad čia aplink jį sukinėjasi ir trukdo. Taškų turi vienodai su MS, tai kaip ir galima sakyt, kad bent jau ne prastesnis nei MS. Be to – visi jam kenkia, dar žurnalistai kritikuoja ir šaiposi. Bolidas prastas. Esu tikras – su Mercedes kovotų dėl taškų. Dar jei nebūtų kitų 20 pilotų (įskaitant Kubicą) – būtų čempionas. Gaila, kad tokiam talentui aplinka trukdo.
ddt
IP: 21ec4ad | 11/27 13:58 Atsakyti
tech
11/27 12:47

Gal laikas uzsiimti kazkokia kita veikla? :) https://f1bytes.com/2021-h2h-maz-v-msc/

Sukinėtis tarp žvaigždžių? :D
×

TOP naujienos