D. Ricciardo bolide - galingesnis „Renault“ variklis (1)

D. Ricciardo bolide - galingesnis „Renault“ variklis
logo Birželio 21 d. 22:41, Renault Sport

„Renault F1“ vadovas Cyrilas Abiteboulas atskleidė, kad šį savaitgalį komandos piloto Danielio Ricciardo bolide bus sumontuotas galingesnis variklis.

Dar prieš Prancūzijos GP buvo kalbama, kad minėtoji ekipa į Prancūziją atsiveš patobulintą bolidą. Bet kaip paaiškėjo, komanda į Paul Ricardo trasą atsivežė ne tik naujų aerodinaminių elementų, bet ir galingesnį antros specifikacijos variklį.

„Šį savaitgalį Danielio bolide bus sumontuotas naujesnis B specifikacijos variklis. Pajėgumo srityje, tai bus žingsnis į priekį“, - sakė C. Abiteboulas.

Nors komanda į Paul Ricard trasą galėjo atsivežti du galingesnius variklius, naujesnį motorą nuspręsta montuoti tik į D. Ricciardo bolidą.

Komanda nenorėjo keisti variklio Nico Hulkenbergo bolide, nes tai padarius, teisėjai sportininkui būtų skyrę starto pozicijų baudą. Dėl gedimo Bahreine, vokiečio bolide variklis yra pakeistas daugiau kartų nei D. Ricciardo automobilyje.

Be galingesnio variklio, „Renault“ į Prancūziją atsivežė naują bolido nosį, dugną bei šoninius gaubtus.

Komentarai (1)


Micius
| Birželio 22 d. 08:12
Oho, tikiuosi vakarėlio režimas duos 0,5 sek efektą, nes ankstesnė vakarėlio versija buvo tokia nereikšminga, kad Sainsas motorą sudegino lenktynėse, nes užmiršo išjungti :D
×

F-1.lt pulsas