D. Ricciardo: F-1 Australijoje žaidė su ugnimi (1)

D. Ricciardo: F-1 Australijoje žaidė su ugnimi
logo Kovo 29 d. 13:59, Renault Sport

Renault“ pilotas Danielis Ricciardo mano, kad prieš priimdama sprendimą atšaukti pirmas sezono lenktynes Australijoje, F-1 „žaidė su ugnimi“.

Dėl susiklosčiusios situacijos, pirmasis etapas buvo atšauktas likus mažiau nei dviem valandoms iki pirmųjų treniruočių.

„Buvau atsiribojęs nuo tam tikrų dalykų, nes Melburnas yra tokia chaotiška vieta. Per daug negalvojau apie koronaviruso situaciją, bet giliai viduje nerimo buvo. F-1 tuo metu tikrai žaidė su ugnimi“, - kalbėjo D. Ricciardo.

„Galų gale pradedi apgalvoti įvairius dalykus, prisiminti su kuo kalbėjaisi, kur buvai. Buvo labai lengva pasiduoti paranojai. Net ir tada, kai vyko bandymai Barselonoje, nebuvo jokių apribojimų, o tuo metu daug žmonių Europoje būna peršale arba serga gripu. Tad kyla visokiausių minčių“

Anot D. Ricciardo, po to kai buvo atšauktos lenktynės, jis susisiekė su buvusiu komandos draugu M. Verstappenu.

„Penktadienio ryte visų telefonai netilo. Susisiekiau su Maxu. Tiesiog norėjau susižinoti kokie tolimesni jo planai. Sužinojus, kad lenktynės atšauktos, tiesiog norėjau išsinešdinti iš ten kol viskas nevirto į **** šou. Tiesiog norėjau sužinoti ką ketina daryti kiti pilotai. Tuo metu turėjau tik vieną idėją - vykti į Pertą. Tiesiog buvo logiška grįžti ten, iš kur atvykau į Melburną, nes ten buvo mano šeima ir visa kita.“


Komentarai (1)
dulis_b logo rėmėjas
| 03/29 19:35 Atsakyti
Europoje būna peršale* (peršalę)
×

TOP naujienos