D. Ricciardo - „Ferrari“ komandos planas B? (61)

D. Ricciardo - „Ferrari“ komandos planas B?
logo 2019 Liepos 04 d. 20:20, Renault Sport

Nors Sebastianas Vettelis ir kartoja, kad niekur neketina trauktis, panašu, jog „Ferrari“ dėl viso pikto ruošia planą B.

Tiek vokietis, tiek italų komanda ne kartą teigė, kad sutartis galioja iki 2020 m. galo. Bet kalbos apie tai , jog S. Vettelis nėra patenkintas situacija sporte ir komandoje, tad svarsto galimybę traukti, toliau netyla. Jei taip nutiktu, „Ferrari“ nori būti tam pasiruošusi.

Danielis Ricciardo, dabartinis „Renault“ komandos atstovas, praeityje buvo siejamas su italų komanda, bet taip joje ir neatsidūrė. Teigiama, jog australas prašė didesnio atlyginimo nei „Ferrari“ buvo nusiteikusi mokėti. Italai pasirinko Charlesą Leclercą, o D. Ricciardo atsidūrė minėtoje „Renault“ komandoje.

Užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad australo sutartyje yra punktas leidžiantis nutraukti kontraktą su „Renault“, bet tik tuo atveju, jei sportininkas sulauks pasiūlymo iš „Ferrari“ arba „Mercedes“.

D. Ricciardo vis dėlto nėra vienintelis sportininkas galimų italų komandos kandidatų sąraše. Kitas pilotas - dabartinis „Mercedes“ atstovas Valtteri Bottas. Jei pastaroji ekipa nepratęs sutarties su suomiu, jis kitais metais galės atstovauti kitai F-1 komandai.


Komentarai (61)
CBRV
| 07/04 20:29 Atsakyti
Misiulis
07/04 20:25

Kam ferrariams imt for sure silpnesni draiveri uz LH?

bet galbut stipresni uz SV:)
egiduxx
| 07/05 19:07 Atsakyti
Misiulis
07/05 15:01

Skirma, niekas is jo ir nereikalaus, bet kuriant savo super draiveri, norisi kad nebutu demiu, tokiu kaip kad nusileidimas Vetteliui. Paziurek pvz i massa. Atejo i ferrarius, nusileidinejo schumiui, taip ir neiveike jo, kol anas nebaige karjeros, tai ir liko Massa toks biski nevykelis. Tas pats ir cia. Suoer draiveris turi duot i kaulus senukui Vetteliui, ypac kai Vettelis labiau susikoncentraves i dvikovas su LH. Bet kol kas stebuklu nera, todel dar reikes metu, kol pakaupes patirties Leclercas atlos tas nematomas tukstantasias islosiamas darbu su komanda ir jau vetteliui ruks padai. Or vettelis yra pasmerktas nesekmingai karjeros pabaigai, nes panasu net jei siandien jis paskelbtu kad baigia karjera, vistiek visi sauktu, kad issigando leclerco. O leclercas ne koks lopiniukas, kad net toks Vettelis galetu ji sudauzyt i vienus vartus, bet pamatem kad ir Sv ne toks grybas kaip visi galvojo, nes toks talentas kaip Leclercas nera greitesnis overall.

Nu tu čia ir lygini, nori, kad komandos senbuvi daugkartini čempioną kuriam dirba pati komanda ir to neslepia nugalėtų tik pradejas karjerą f1 šoferis, pirma lygias sąlygas tegul suteikia, o tada ziurim kas išeina. Čia abiem atvejais.
maxpower
| 07/05 19:18 Atsakyti
egiduxx
07/05 19:07

Nu tu čia ir lygini, nori, kad komandos senbuvi daugkartini čempioną kuriam dirba pati komanda ir to neslepia nugalėtų tik pradejas karjerą f1 šoferis, pirma lygias sąlygas tegul suteikia, o tada ziurim kas išeina. Čia abiem atvejais.

Well viena toki konkistadora buvo patvarkes naujokas :)
A85 logo rėmėjas
| 07/05 23:52 Atsakyti
Klepsidra
07/05 23:13

Well, kiekvienas bent kiek besidomintis F1 zino, kad jis naujokas buvo nebent formaliai ir metus laiko be sustojimo testavo - net f1 saitas oficialus ta eilini karta neseniai minejo - bet bukiams tai yra istorine svente - kiekviena proga parodyti savo bukuma ir logikos zinias apie patvarkymus lygiais taskais

Nu, baik, FA tikrai nesitikėjo, kad net ir tiek testavęsis naujokas pradės padus kutent. Ką LH padarė ir iki šiol daro yra fenomenalu. FA lygiai taip pat fenomenas, bet vietoj to, kad nulenkęs galvą dirbtų, pradėjo aistras kelt, šantažuot ir tepė padus 2008. Baigėsi tuo, kad FA taip čempo ir neiškovojo, kai LH turi jau kiek? Čia buvo FA karjeros key moment, jeigu nematai. Pabėgt nuo naujoko, kuris lygiai suvažiavo su 2x čempu parodo, kad nesi toks jau ir maladiec. Jau tada geriau galėjo kabint šalmą, kaip NR.

DR, btw, tas pabėgimas nuo MV, irgi jam pliusų nepridėjo, kaip ir tai, kad prieš pereinant į Renault tikėjosi kvietimo iš Ferrari ar Mercedes, ir taip ir nesulaukė. Kas reiškia, kad tiek Ferrari CL, tiek Mercedes VB labiau vertina. Gal dėl skirtingų priežasčių, nes CL, visgi, yra Ferrari akademijos auklėtinis, o VB neerzina LH, veža taškus ir yra TW globotinis, but still, nebūtų jis nei su LH, nei su SV, susiėdęs, veikiau būtų komandą į savo pusę timptelėjęs. Anyways, DR šitas pakvietimas būtų kaip ir OK, bet metais per vėlai. Ir, jis Nr. 1 dabar gali tikėtis tik iš tų pačių Renault. Bet, kad Renault pralaimėdami klientei McLaren, panašu, kad nieko geriau ir neparodys, ypač po visų perturbacijų pačioj Renault. Žodžiu, DR būtų smagu pamatyt vėl lipantį ant podiumo, bet Ferrari tikrai statys ant CL ateity, o vietoj SV ims arba kitą super žvaigždę, arba kokį nors pavojaus nekeliantį bet taškus renkantį Nr. 2. Ankščiau rašiau apie KM ar NH, bet visai tikėtina ir Daniil Kvyat, pažaidė su simuliatorium, dabar už STR visai gerai važiuoja, tai irgi būtų variantas.
Naivus Kvailys
| 07/04 20:57 Atsakyti
Misiulis
07/04 20:25

Kam ferrariams imt for sure silpnesni draiveri uz LH?

O kodel LH turetu eiti i for sure silpnesne komanda?
Life
| 07/05 11:47 Atsakyti
Smagu būtų pamatyti DR ir Hamį vienoje komandoje. :)
Skirmantas_M
| 07/05 12:14 Atsakyti
Misiulis
07/05 11:21

Pričiom čia Hamiltonas?

LH prie to, kad parašei, kad negi keistų į silpnesnį nei HAM. Tai tada išeitų, kad Ferrari imtų nebent tik HAM? Ar dar kiti yra stipresni?
Skirmantas_M
| 07/05 15:04 Atsakyti
Misiuli, nesiparink, iš tavo pirmos žinutės nebuvo aišku apie ką šnekėjai. Aš irgi ne taip supratau.
Misiulis
| 07/05 15:19 Atsakyti
Kad jaunas ir nepatyres toki pasiteisinima galejo turet Verstapenas kai debiutavo ten 16-17likos metu, Leclercui dvidesimt vieneri, 22 ne uz kalnu, perspektyviu gali but Sauberiuose, Ferrariuose jau kai esi, turi rodyt ka moki. Anyway, viskas gerai yra, Vettelis overall laimineja, bet lb nedaug, cia ne Alonso ir Vandoorno situacija, tai viskas gerai, bet still, sitais metais viskas ok, bet kitais metais turi leclercas lupti vetteli.
Misiulis
| 07/05 19:42 Atsakyti
Egiduxx> Ricciardo “patvarke”
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas