D. Ricciardo: geriau laukti „Red Bull“, nei važiuoti silpnoje komandoje

D. Ricciardo: geriau laukti „Red Bull“, nei važiuoti silpnoje komandoje
logo 2022 Lapkričio 21 d. 19:17, Pirelli

Pirmadienį tapo visiškai aišku, kad Danielis Ricciardo tikrai nelenktyniaus „Formulėje-1“ 2023 metais. Beje, pats australas jau seniai leido suprasti, kad jis neieško galimybės bet kokia kaina pratęsti pagrindinio piloto darbo.

Be to, sportininkas šiuo metu yra baigiamojoje derybų stadijoje su savo buvusia „Red Bull“ komanda tapti atsarginiu šios ekipos lenktynininku. Formaliai kontraktas nepasirašytas, bet visos aplinkybės rodo, jog tai bus padaryta artimiausiu metu.

Iš „McLaren“ atleidus D. Ricciardo, jis buvo minimas kaip kandidatas keliose komandose. Pavyzdžiui, jo kandidatūrą žadėjo svarstyti „Haas“, tačiau Danielis net nepaskambino amerikiečių ekipos vadovybei.

Pats australų sportininkas papasakojo, kodėl jis pasirinko sugrįžimą į „Red Bull“ ir per daug nesistengė gauti pagrindinio lenktynininko vietos vidurinės grupės komandose. „Supratau, kad noriu kurį laiką likti visai be lenktynių ir apskritai be jokių varžybų.

Per pastaruosius dvejus metus smarkiai pavargau nuo įvairiausių sudėtingumų ir jau po vasaros pertraukos man tapo aišku, ko konkrečiai aš noriu ir kas būtų geriausia išeitimi.

Ir tada aš paklausiau savęs: „Gerai, bet juk turi būti kažkoks pagrindinis tikslas?“ Ir kuo daugiau aš apie tai galvojau, tuo labiau aiškėjo, kad taip turi būti programa kokioje nors „top“ komandoje“.

Australas pridūrė: „Bet kol kas dar niekas nepasirašyta. Kai tiki mes susitarsime, aš iš karto pranešiu. Dabar tik galiu sąžiningai pasakyti, kad šis variantas su „Red Bull“ atrodo labiausiai tikėtinas“.

Sportininkas paaiškino, kad sezonas be lenktynių leis jam geriau suprasti, kuo jis nori užsiimti ateityje. Galimas variantas, kad jis visai nesugrįš į „Formulės-1“ čempionatą.

„Įmanoma ir tai, - pripažino Danielis. - Tikriausiai, tai yra gerai. Pertrauka arba įdegs manyje ugnį ir padarys vėl alkanu, suteiks motyvacijos, arba leis suprasti: „Regis, išeidamas tu padarysi teisingai“. Abiem atvejais būsiu laimingu.

Tegul lenktynėse praeinu pakilimus ir nuopuolius, tačiau gyvenime esu patenkintas. Man pasisekė turėti tokį gyvenimą. Taigi, jei neatsiras noro sugrįžti, susirasiu kokį nors kietesnį darbą“.

Australas pažymėjo, kad išplėstas tvarkaraštis gerokai didina apkrovas: „Praėję metai jau buvo sudėtingi, o šie buvo dar sunkesni. Ir kuo daugiau laiko praeina, tuo labiau juntu, kad myliu šį sportą, bet tuo pačiu metu privalau čia lenktyniauti tik pačiu aukščiausiu lygiu ir išsaugoti šviežumą.

Dabar lenktynių skaičius pasieks 24. Taigi, krūviai didėja ir didės. Ir nežiūrint į visą meilę lenktynėms, suprantu, kas man tampa vis sunkiau būti „geriausia savo paties versija“.

Būtent todėl norėjau žengti žingsnį atgal ir niekur neskubėti. Geriau įsiklausyti savo vidinio balso, nei pulti į pirmą pasitaikiusią komandą“.

Ricciardo šį sezoną užbaigė 11-toje asmeninės įskaitos vietoje, uždirbdamas 37 taškus, kaip jo „McLaren“ komandos partneris Lando Norrisas uždirbo 122 taškus.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2023 sezono taškai: 860
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2023 sezono taškai: 28
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2023 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749