D. Ricciardo: kvalifikacijoje „Red Bull“ gali įveikti „Ferrari“ (4)

logo 2016 Birželio 11 d. 00:14, Red Bull/Getty Images
„Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo mano, kad jo atstovaujama ekipa šeštadienį Monrealyje (Kanada) vyksiančioje F-1 kvalifikacijoje gali įveikti „Ferrari“.
Prieš beveik dvi savaites „pole“ poziciją Monake iškovojęs australas penktadienį vykusiose antrosiose treniruotėse liko penktas. Sportininkas daugiau nei puse sekundės atsiliko nuo antrą rezultatą užfiksavusio „Ferrari“ piloto Sebastiano Vettelio.
D. Ricciardo mano, kad komanda, per naktį padirbėjusi prie bolido nustatymų, kvalifikacijoje galės rimtai pasipriešinti varžovams iš Italijos.
„Manau, kad šeštadienį galime būti arčiau jų. Turėtume su „Ferrari“ kovoti dėl trečios startinės pozicijos“, – kalbėjo D. Ricciardo.
„Su bolido nustatymais, kuriuos naudojome treniruočių metu, nemanau, kad tai būtų įmanoma. Tačiau per naktį turėtume gerai padirbėti, o kvalifikacijos metu stoti į kovą su „Ferrari“. Jei pavyks gerai įveikti vieną ratą, manau, jog galime pasirodyti geriau nei jie.“
„Treniruočių metu nevažiavome kvalifikaciniu režimu. Tad kvalifikacijoje iš mūsų galite tikėtis daugiau. Kol kas viskas atrodo neblogai. Šeštadienį turėme žengti žingsnį į priekį.“
[gallery id=1194 rand=rand]

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
toorbo_
| 06/11 11:23 Atsakyti
Abeboju ar apskritai uzdirbsit tasku. Nes mersu variklius turintys des sioj trasoj visus.
Andre75
| 06/11 09:35 Atsakyti
Lenktynese nematau jokiu sansu, reikes gintis nuo force india, o ne i ferrari ziureti.
egiduxx
| 06/11 06:16 Atsakyti
tai, kad jų pagrindinė problema,kad jie ferrari, pas juos visa laika kažkokios problemos būna, tai padangų neišyldo, tai tunelis grybą pjauna, tai variklis per slabnas, aišku kai nukrenta lempinis podiumas,tai tada prasideda kaip mes gerai padirbėjome, esame visai netoli pirmaujančių, jau tuoj tuoj dėsim, ferrari back ir pan.jei ir kanadoje gaus nuo buliu,kad ir kvalifikacijoje neisivaizduoju kas darysis raudonuju viduje musiau maskarponė skris iš savo pareigų pirmiausias žingsnis, o po to nurašys sezona tuneliui ir pasakys,kad kita met būsim stipresni.
Misiulis
| 06/11 01:46 Atsakyti
Jei eilinį syk Ferrari turės problemų Q3 - tai tikrai gal4s pakovot.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas