D. Ricciardo: lengviausia būtų visai išeiti iš „Formulės-1“ (4)

D. Ricciardo: lengviausia būtų visai išeiti iš „Formulės-1“
logo Rugpjūčio 17 d. 11:34, McLaren F1

Formaliai Danielis Ricciardo turi kontraktą su „McLaren“ 2023 metams, apie kurį tiek komanda, tiek ir pats sportininkas yra ne kartą kalbėję, tačiau nauji dokumentai nėra pasirašyti ir australas nežino, kas jo laukia kitais metais...

Danielis Ricciardo: „Visai išeiti iš „Formulės-1“ būtų lengviausia. Bet problema ta, kad aš iki šiol labai džiaugiuosi sėkmėmis ir liūdžiu dėl prastų pasirodymų. Man iki šiol labai patinka tai, kuo aš užsiimu. Po nesėkmingų varžybų niekaip negaliu užmigti sekmadienio vakarais, o pirmadienio ryte pradedu galvoti apie kitą etapą.

Lygiai taip pat trokštu pergalių kaip anksčiau ir užmiegu bei keliuosi su viena ir ta pačia mintimi – kaip nugalėti. Man nereikia papildomos motyvacijos, man užtenka to, ką turiu savo viduje ir noriu atiduoti visas jėgas kovai trasose“.

Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2022 sezono taškai: 29
Komanda: McLaren Amžius: 33 m.
Plačiau


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Bobentas
IP: e52542c | 08/17 18:46 Atsakyti
Dažnai būna žmonės, kur nuolatos šypsosi ir kažkokį toksišką pseudo pozityvumą deklaruoti bando didžiausi ššš gabalai yra. Tai destroyeris patvirtino tai.
Bobentas
IP: e52542c | 08/17 18:38 Atsakyti
danielis "i will destroy you" ricciardo nesustos f1 iki kol iki visiško klouno lygio nusiris ir iš visur bus išmestas. Galės kitose lenktynių serijose nepagarbiai elgtis su komandos mechanikais ir "destroyint" savo komandos draugus iki kol sezonas prasideda, bet ne trasoje, aišku, o tik kalbomis.
kart
IP: ff4c1cb | 08/17 18:19 Atsakyti
Nu jo, tikrai turbūt lengviau visai išeiti, užuot tokią algą susimažinus.
Lemma
IP: 909efe4 | 08/17 13:46 Atsakyti
Ir..? Jei tik tiek gali atiduoti.. tai mažoka. Lyginant su manim - kosmosas, bet vyruti, šalia tavęs ten rimta chebra, ne sofos pilotas...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas