D. Ricciardo: man nebus problema praleisti vieną sezoną (2)

D. Ricciardo: man nebus problema praleisti vieną sezoną
logo Rugsėjo 14 d. 10:30, Pirelli

Šio sezono pabaigoje Danielis Ricciardo užbaigs kelerių metų bendradarbiavimą su „McLaren“ ir jis kol kas neturi kontrakto kitiems metams. Australų sportininkas papasakojo, kad nesistengia bet kokia kaina stoti į startą prie „Formulės-1“ automobilio vairo.

„Aš, žinoma, priimu tą faktą, kad galiu ir nestoti į startą F-1 kitais metais – man tai nebūtų didele problema, - kalbėjo D. Ricciardo. - Nei aš pats, nei mano vadybininkai nesiners iš kailio vien dėl to, kad gaučiau vietą prie F-1 mašinos vairo bet kokia kaina ir bet kur. Mane domina tik vietos stipriose komandose.

Esu pasirengęs startuoti 2023 metais tik tada, jei žinosiu, kad prie konkretaus bolido vairo jausiu malonumą ir galėsiu daryti pažangą. Nenoriu sėstis prie vairo vien dėl to fakto, jog vairuoju F-1 automobilį“.

Sklinda kalbos, kad D. Ricciardo šiuo metu derasi su „Mercedes“ dėl atsarginio piloto vietos. Monzoje Lewisas Hamiltonas pasakė, kad tikrai nesiruošia užleisti vietos Ricciardo artimiausiais metais, tačiau neprieštarauja, kad australas ateitų pas juos atsarginio pozicijoje, bet galvoja, kad Danielis turi susirasti pagrindinio lenktynininko vietą kitoje ekipoje.

Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2022 sezono taškai: 37
Komanda: McLaren Amžius: 33 m.
Plačiau


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
lolol
IP: ae918c1 | 09/14 14:49 Atsakyti
Visokių istorijų būna, tai gal kas ir pasikvies karjeros pabaigai pavairuoti, bet žinant koks neištikimas tinginys esi ir dar ta nesąmonę su gėrimu iš bato vien dėl kurios daug kas jo vengia.
tech
IP: c4754c7 | 09/14 11:35 Atsakyti
Panasu end of story…
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas