D. Ricciardo: man pačiam įdomu, kaip aš pasirodau (1)

D. Ricciardo: man pačiam įdomu, kaip aš pasirodau
logo 2019 Gegužės 22 d. 12:39, Renault Sport

Prieš metus Danielis Ricciardo dominavo Monake, užtikrintai laimėjęs kvalifikaciją ir lenktynes. Vėliau jis iš „Red Bull“ perėjo į „Renault“ ekipą, atsisėdo prie mažiau efektyvios mašinos vairo – dabar jis su įdomumu laukia artėjančio savaitgalio.

Danielis Ricciardo: „Man pačiam įdomu, kaip aš pasirodau. Pernai „Red Bull“ čia turėjo puikų bolidą, tačiau jei jūs Monake jaučiatės užtikrintai tarp barjerų ir sienų, čia galite pasiekti daugiau, nei leidžia jūsų mašina. Pažiūrėsime, kiek aukštai mes galėsime pakilti. Pergalė vargu ar pasiekiama, bet aš tikiuosi labai gero rezultato. Gali būti, kad pačio geriausio šiame sezone.

Monake visuomet galima atskirti lenktynininkus, kuriems čia gera ir komfortiška ir tuos, kuriems trūksta pasitikėjimo. Čia galima net pamatyti veidus per šalmo stikliuką, kai pilotai atakuoja viename ar kitame posūkyje. To daugiau nėra niekur.

Savaitgalio pradžioje yra svarbu priprasti prie mašinos. Palaipsniui galima vis aktyviau atakuoti kelkraščius, važiuoti vis arčiau sienų – pajusti užtikrintumą, kad bolidas elgiasi taip, kaip jums reikia.

Kol kas aš ne visiškai esu pajutęs „Renault“ mašiną. Bet kartu aš jau užtikrintai sėdu prie vairo ir atakuoju, nors suprantu, kad tai kol kas yra 9 iš 10-ties ir aš noriu kuo greičiau pasiekti maksimumą“.


Komentarai (1)
Micius
| 05/22 16:00
Tai jei bus 1 taškas, jau bus labai gerai :D
×

TOP naujienos