D. Ricciardo: mano lūkesčiai prieš sezoną buvo didesni (1)

D. Ricciardo: mano lūkesčiai prieš sezoną buvo didesni
logo 2019 Rugpjūčio 20 d. 18:23, Renault Sport

Praėjusį sezoną ketvirtąją vietą konstruktorių įskaitoje užėmusi „Renault“ komanda šiemet puoselėjo dar didesnes viltis ir į savo gretas prisiviliojo Danielį Ricciardo.

Tiesa, rezultatai šį sezoną „Renault“ fanų džiuginti neturėtų - komanda kol kas yra surinkus vos 39 taškus bei rikiuojasi šeštoje pozicijoje, o nuo ketvirtoje esančios „McLaren“ ekipos atsilieka net 43 taškais. 

Komandos naujokas D. Ricciardo, bendraudamas su „Motorsport“, teigė, kad jo lūkesčiai prieš šį sezoną buvo šiek tiek didesni bei tikino, kad „Renault“ ekipa privalo sparčiau tobulėti antroje čempionato pusėje, jei nori būti konkurencinga kitą sezoną.

„Negalėčiau sakyti, kad situacija yra tokia, kokios ir tikėjausi. Akivaizdu, kad mano lūkesčiai prieš sezoną buvo didesni, tačiau aš suvokiau, jog lengva tikrai nebus.

Galima sakyti, kad pirmosiose keliose lenktynėse mes viršijome savo lūkesčius, tačiau vėliau kai kurios lenktynės buvo kur kas prastesnės, nei galėjome tikėtis.

Kol kas nesame labai stabilūs ir atėjus sezono viduriui galiu pasakyti, kad turime viską daryti geriau, jei norime kitą sezoną kovoti dėl podiumų. Privalome žengti didesnius žingsnius į priekį per likusią sezono dalį“, - kalbėjo D. Ricciardo.

Komentarai (1)


Accadia
| 2019 Rugpjūčio 21 d. 17:53
"Reality hits you hard, bro"
×