D. Ricciardo: mes su Lando nežadame vaidinti komedijų (2)

D. Ricciardo: mes su Lando nežadame vaidinti komedijų
logo Sausio 27 d. 14:53, Renault Sport

Šiais metais Lando Norriso komandos draugu „McLaren“ ekipoje tampa Danielis Ricciardo. Abu sportininkai „Formulės-1“ serviso zonoje yra nusipelnę linksmuolių vardo ir daugelis sirgalių tikisi, kad jų dalyvavimas vienoje komandoje duos daug galimybių pokštams bei juokams. Tačiau Danielis tikina, kad jis yra nusiteikęs maksimaliai rimtai.

Danielis Ricciardo: „Aš galiu pasakyti visiems, kas žiūri „Formulę-1“, ypač „McLaren“ sirgaliams – mūsų komandoje nebus komedijų šou. Aš atėjau į „McLaren“ dirbti, padaryti bolidą geresniu. Mano charakteris dėl to nepasikeitė ir aš tęsiu tai, kas man patinka, bet visiškai nesiruošiu daryti taip, kad mus su Lando pradėtų vadinti  „klounų porele“. Komedijų mes tikrai nerežisuosime“.

Australų lenktynininkas taip pat papasakojo, jog išėjo iš „Renault“ su jausmu, tarsi jis iki galo atliko savo pareigą: „Atvirai kalbant, jaučiu, kad padariau tai, ką privalėjau. Man svarbu, kad aš įdėjau savo indėlį į komandą. Podiumai džiugino ne vien mane – buvo malonu matyti šypsenas „Renault“ darbuotojų veiduose“.


Komentarai (2)
sambobmhs logo rėmėjas
IP: ffdc518 | 01/27 23:28 Atsakyti
Klounų porele 😂😂😂... Keista ir juokinga iš Ricciardo tai girdėti, juk pats toks linksmuolis visada.
accadia
IP: 795ad90 | 01/27 15:51 Atsakyti
Rick and morty!
×

TOP naujienos