D. Ricciardo: N. Hulkenbergas galės sugrįžti, jei tik panorės

D. Ricciardo: N. Hulkenbergas galės sugrįžti, jei tik panorės
logo 2019 Lapkričio 22 d. 10:24, Renault Sport

Nico Hulkenbergo kontraktas su „Renault“ baigiasi šių metų pabaigoje, taigi lenktynės Abu Dabyje jam bus paskutinėmis ne tik prancūzų gamyklinėje komandoje, bet ir, galbūt, „Formulėje-1“. Tačiau jo komandos draugas Danielis Ricciardo yra įsitikinęs, kad Nico galės sugrįžti, jai tik pats panorės.

Danielis Ricciardo: „Aš manau, kad Nico dar turės šansą lenktyniauti „Formulėje-1“, jei jis pats to panorės. Aš dėl jo nepergyvenu, jei jis negalėtų sugrįžti. Nico yra labai patyręs, gerai susigaudo versle, todėl jei jis panorės užsiimti kažkuo kitu, ne lenktynėmis, tai su juo viskas bus tvarkoje.

Man buvo lengva dirbti su Nico. Jis dirba savo darbą ir nežaidžia politinių žaidimų. Mes su pagarba žiūrime vienas į kitą ir tai padėjo viso šio sezono metu. Mes neturėjome būtinybės daryti keistus dalykus. Aš nekalbu, kad man teko elgtis kaip anksčiau, ne, bet toks požiūris iš Nico pusės supaprastino mano perėjimą į „Renault“. Prieš sezono pradžią mes daug juokavome, o po lenktynių galime kartu nueiti ko nors išgerti“.

Danielis taip pat pasakė keletą žodžių apie kitus savo buvusius partnerius – Sebastianą Vettelį ir Maxą Verstappeną: „Manau, kad mes gerai sutarėme, bet trasoje aš – tikras varžovas. Su Sebastianu mes gerbėme vienas kitą, su Maxu mes buvome varžovais, bet aš gerbiau jo talentą ir sugebėjimus. Galvoju, jis tą patį galėtų pasakyti apie mane. Manau, kad jei tarp ekipos draugų yra pagarba, tai jie visuomet gali kontroliuoti situaciją.

Kai dėl Estebano Ocono, tai neturiu dėl jo jokių baimių ir abejonių. Aš gerbiu jį kaip varžovą“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas