D. Ricciardo: neapibrėžtumas atsiliepė rezultatams (2)

D. Ricciardo: neapibrėžtumas atsiliepė rezultatams
logo 2018 Gruodžio 05 d. 13:42, Red Bull Content Pool / Getty Images

Danielis Ricciardo buvo laikomas vienu iš pretendentų į vietą „Ferrari“ ar „Mercedes“ komandose, taip pat derėjosi dėl naujo kontrakto su „Red Bull“, bet daugelį nustebino jo sprendimas pereiti į „Renault“ ekipą. Sezonui pasibaigus australas pareiškė, kad neapsisprendimas dėl ateities turėjo įtakos jo pasirodymams.

Danielis Ricciardo: „Tuo metu aš jaučiau, kad šis neapsisprendimas kažkaip veikė mane. Pasakysiu taip: man atrodė, kad jei aš pakeliui prie mašinos suklupčiau ir nugriūčiau, susižalodamas visą ranką, tai visa tai aš pamirščiau, kai tik atsisėsčiau prie vairo. Gali būti, kad tada aš apie tai negalvojau, bet savo vaidmenį galėjo suvaidinti štai kas: vietoje to, kad ne per lenktynių savaitgalį aš pamiegočiau 8 valandas, aš miegodavau tik po šešias, todėl, kad galvoje nuolat sukosi mintys. Jos kaupėsi kaip sniego kamuolys.

Vėl gi, mano galva, aš esu stipresnis ir sėsdamas prie vairo, visada koncentruojuosi ties darbu, bet tokia situacija galėjo man trukdyti, nors aš į tai ir nekreipiau dėmesio. Galiausiai aš galbūt nebuvau geriausios formos kaip anksčiau.

Šis sezonas tapo pačiu sudėtingiausiu mano karjeroje – jame buvo visko, net jei nekreipsi dėmesio į rezultatus. Buvo sėkmių ir nesėkmių. Sunku patikėti, kiek aš turėjau techninių pasitraukimų, bet tais pačiais metais aš laimėjau Monake. Keistas sezonas. Jame būta daug įvykių – tiek iki to, tiek ir po to, kai aš apsisprendžiau su planais kitiems metams“.

Komentarai (2)


saab
| 2018 Gruodžio 07 d. 22:08
kokia komanda dnfins savo pilota taip prarasdama taskus,kurie nesa babkes po sezono smogo apsirukeli?
SmOg3R
| 2018 Gruodžio 05 d. 22:22
Sakykit ką norit, konspiracijos ar ne bet statistika kalba pati už save. Rikio DNF aštuoni, Maxo viso labo trys.
×

F-1.lt pulsas