D. Ricciardo: nemalonu, kad „Renault“ manęs vengdavo (2)

D. Ricciardo: nemalonu, kad „Renault“ manęs vengdavo
logo Rugpjūčio 15 d. 11:40, McLaren F1

Danielis Ricciardo, regis, yra vienas iš linksmiausių ir draugiškiausių žmonių „Formulės-1“ serviso juostoje, tačiau 2019 m. perėjęs į „Renault“ komandą, susidūrė su neįprasta problema. Bendraudamas su Australijos kanalo „Optus“ žurnalistais, jis prisipažino, kad buvo nustebęs kai kurių komandos darbuotojų reakcija, kurie vengė eiti į kontaktą su sportininku.

„Paprastai stengiesi į tai nekreipti dėmesio arba nenori to pripažinti, - sakė D. Ricciardo, atsakydamas į klausimą apie situacijas, kai komandos nariai jo privengdavo. - Žinoma, taip būna ne su visais, bet neteisinga tvirtinti, jog aš su tuo nesusidūriau – būdavo ir taip.

Regis, vieną kartą aš tai pamačiau, perėjęs iš „Red Bull“ į „Renault“. Tai buvo pats garsiausias perėjimas tais metais ir manau, kad kai kurie komandos nariai iš Enstono buvo prisiskaitę įvairiausių straipsnių ir antraščių, todėl mano pasirodymas „Renault“ bazėje jiems tapo kažkokiu reikšmingu įvykiu.

Pirmąją darbo dieną man atrodė, kad kai kurie netgi varžosi pasisveikinti su manimi. Jei aš pats prieidavau susipažinti, tai jie pasimesdavo: „Kodėl jis pradėjo kalbėtis su manimi? Aš juk nesu tokia svarbi figūra komandoje“. Galima pasakyti, dauguma užsidarė savo kiaute.

Man kažkaip buvo nemalonu. Aš net nesistengiau nieko spausti savo autoritetu, stengiausi būti geranorišku ir užmegzti bent kokius nors santykius. Man atrodo, kad geriausias būdas išspręsti šią problemą – būti natūraliu, likti savimi ir aplinkiniams leisti suprasti, kad tu nuo jų niekuo nesiskiri. Visi mes esame žmonėmis, visi mes turime jausmus. Be to, visi mes turime aistrą tam pačiam – lenktynėms“.

Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2021 sezono taškai: 115
Komanda: McLaren Amžius: 32 m.
Plačiau

Komentarai (2)
svecias787
IP: c51cc79 | 08/16 11:52 Atsakyti
Klepsidra
08/16 09:18

Vis bandau surasti rysi tarp antrastes ir straipsnio turinio

nenuostabu, nes to rysio nera. ricardo pasakojo, kad keletas darbuotoju pradzioje jo paprasciausia "sarmatindavosi/kuklinosi" jei taip galima pasakyti. bet cia nieko nuostabaus kad tie f1.lt straipsniai ir ju pavadinimai tapo tiesiog pajuoka. kai pagrindinis moderatorius rasineja nesamones, o po to gaista laika vartydamasis is gaidzio tai kur cia jam iki straipsniu redagavimo. rankos nedaeina :)
Klepsidra
IP: 06399fc | 08/16 09:18 Atsakyti
Vis bandau surasti rysi tarp antrastes ir straipsnio turinio
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas