D. Ricciardo nulaužė priekinį sparną kliudęs lataką

D. Ricciardo nulaužė priekinį sparną kliudęs lataką
logo 2019 Kovo 17 d. 11:50, Renault Sport

„Renault“ pilotas Danielis Ricciardo paaiškino kas nutiko Australijos GP lenktynių starto metu, kuomet atsidūręs ant žolės jis nulaužė priekinį bolido sparną.

Reaguodamas į priešais jį startavusio Sergio Perezo veiksmus, australas išvažiavo ant greta starto/finišo tiesiosios buvusios žolės. Sportininkas kliudė ten buvusį lataką ir nulaužė priekinį bolido sparną. Po incidento sportininkas nusirito į rikiuotės galą. Australas vėliau grįžo į trasą pasikeitęs priekinį sparną, bet komanda antroje varžybų pusėje nusprendė, kad pilotas nebegali tęsti pasirodymo, tad D. Ricciardo pasitraukė iš lenktynių.

„Man tiesiog nepasisekė. Dviem ratais užvažiavau ant žolės, o ten buvo didžiulis latakas. Abejoju, jog tokių dalykų pasitaiko ir kitose trasose“, - pasakojo D. Ricciardo.

Australo teigimu, starto metu jis tiesiog reagavo į priešais jį startavusio S. Perezo veiksmus.

„Sergio startas nebuvo puikus. Tad man atsirado galimybė jį aplenkti. Jis pasuko į šoną, aš taip pat pasukau į šoną ir atsidūriau ant žolės. Tokiais atvejais negali žinoti ką toliau darys priešais tave važiuojantis pilotas. Tuo metu jis važiavo priešais mane, tad man teko reaguoti į jo veiksmus.“

„Kai pasukau į šoną, atsidūriau ant žolės. Bet buvau dėl to ramus. Galvojau, jog tiesiog važiuosiu tiesiai ir nieko neprarasiu. Bet toje vietoje pasitaikė latakas. Kliudžiau jį ir viskas buvo baigta.“

D. Ricciardo teigimu, jis iki šiol nežino tikrosios priežasties, dėl kurios jam komanda liepė baigti pasirodymą lenktynėse.

„Tiesą pasakius, aš vis dar nežinau. Manau, kad susidūrėme su problemomis. Nemanau, jog tiesiog bandėme tausoti techniką. Pradžioje buvo tokių minčių, bet panašu, kad susidūrėme su kažkokiomis problemomis.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778