D. Ricciardo paaiškino perėjimo į „McLaren“ priežastį

D. Ricciardo paaiškino perėjimo į „McLaren“ priežastį
logo 2021 Balandžio 05 d. 11:59, McLaren F1

Australas Danielis Ricciardo jau uždirbo 6 taškus savo pirmose lenktynėse „McLaren“ komandos sudėtyje Bahreine. Danielis, kuris prieš tai du sezonus praleido „Renault“ komandoje, pasakė, kad pagrindine jo perėjimo į „McLaren“ priežastimi buvo Wokinge įsikūrusios komandos greitas progresas.

Danielis Ricciardo: „Aš pasirašiau su jais kontraktą po tų žingsnių, kuriuos komanda žengė 2019 metais. Manau, kad „McLaren“ apsuko galvas visiems serviso juostoje ir man pasirodė, kad juodasis terminas komandos istorijoje praėjo ir atėjo metas atsigavimui. Manau, kad jie per 2019 m. visus teigiamus aspektus surinko į vieną visumą. Jiems pavyko surinkti visus komponentus, o artimiausiu metu liko tik realizuoti šį potencialą.

Aš pasirašiau sutartį 2020 m. pradžioje, pernai „McLaren“ žengė dar vieną žingsnį į priekį. Laikiau šią komandą daug žadančia. Man patiko tai, ką pamačiau atėjęs į komandą. Čia jaučiuosi pakankamai komfortiškai. Tačiau, kai sakau „komfortiškai“, tai nereiškia, jog raminu save. Mums reikės dar daug ką nuveikti ir mes tai darysime“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 44
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2024 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 34 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0