D. Ricciardo patvirtino su „McLaren“ pasirašęs trijų metų trukmės sutartį

D. Ricciardo patvirtino su „McLaren“ pasirašęs trijų metų trukmės sutartį
logo 2021 Vasario 16 d. 12:33, McLaren F1

Duodamas interviu po vakar įvykusio naujojo bolido pristatymo, Danielis Ricciardo patvirtino, kad su „McLaren“ pasirašė trijų metų trukmės sutartį, tad australas britų ekipai atstovaus iki 2023 m. sezono galo.

Anot sportininko, pasirašyti sutartį su „McLaren“ jį paskatino komandos investicijos į infrastruktūrą bei per pastaruosius kelerius metus padaryta pažanga.

„Taip, tai trijų metų trukmės sutartis, tad turėsime pakankamai laiko kartu pasiekti gerų rezultatų. Jaučiu, jog prie komandos prisijungiau tinkamu metu, ypač dabar, kai jie juda tinkama kryptimi. Pasirašyti sutarti paskatino ne tik rezultatai, bet ir jų investicijos į infrastruktūrą bei pačios komandos stabilumas“, - kalbėjo D. Ricciardo.

Australas prieš kelis metus atmetė „McLaren“ pasiūlymą ir nusprendė pasirašyti sutartį su „Renault“. Sportininkas džiaugiasi, kad per tuos kelis metus prie „McLaren“ prisijungė tokie specialistai kaip Andreasas Seidlas bei Jamesas Key.

„Kai kalbėjausi su „McLaren“ 2018 metais, nemanau, kad tuomete komandoje dirbo Andreasas. Jameso tikrai nebuvo. O ir jų rezultatai tuomet nebuvo labai geri. Bet dabar „Mclaren“ yra daug stipresnė komanda, o aš tik viena iš jos dėlionės detalių.“

„Andreasas stipriai prisidėjo prie pagerėjusių ekipos rezultatų. Manau, kad jis nukreipė komandą tinkama kryptimi. Per pastaruosius kelerius metus jie tikrai priėmė daug teisingų sprendimų ir dabar yra tinkamai pasiruošę pokyčiams, kurie mūsų visų laukia 2022 metais. Esu patenkintas tuo, ką pamačiau apsilankęs „McLaren bazėje ir esu patenkintas ta kryptimi, kuria toliau juda ši ekipa.“

„Jiems pavyko pritraukti daugiau investicijų, tad jei plečiasi. Manau, kad jie daro viską, ką gali, kad ateityje vėl kovotų dėl čempionų titulų.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0