D. Ricciardo pažadėjo sirgaliams ryškius lenkimus

D. Ricciardo pažadėjo sirgaliams ryškius lenkimus
logo 2022 Balandžio 16 d. 12:06, McLaren Racing

Sezono pradžia Danieliui Ricciardo ir pačiai „McLaren“ komandai buvo gana sunki ir tik Australijoje reikalai ėmė taisytis. Danielis vėl ėmė pasitikėti bolidu ir tai leido jam finišuoti šeštam – jis nuo komandos partnerio Lando Norriso atsiliko mažiau nei puse sekundės.

Ricciardo tikisi, kad greitai jam pavyks priprasti prie naujojo MCL36 bolido vairo ir sirgaliai jau netrukus pamatys „firminius“ Danielio lenkimus labai vėlai stabdant, kuo jis praeityje garsėdavo. Antra vertus, šiuolaikiniai naujosios kartos „Formulės-1“ bolidai leidžia kovoti trasoje su varžovu kur kas agresyvesne forma.

Pernai Ricciardo taip pat ne iš karto adaptavosi prie „McLaren“ mašinos ir tik antroje sezono pusėje pilotavo labiau užtikrintai ir net laimėjo lenktynes Monzoje.

Kai australas buvo paklaustas, ar šiemet publika vėl bus nudžiuginta ryškiais lenkimais, Danielis atsakė: „Manau, kad taip. Mažų mažiausia, tokių požymių jau yra.

Manau, kad praeityje problema iš dalies buvo susijusi su „Akebono“ kompanijos gamybos stabdžiais, bet aš taip pat manau, kad apskritai, šio bolido charakteristikos neleidžia man stabdyti labai agresyviai. Tikėtina, kad tai yra faktorių kombinacijos pasekmė: man ilgai nepavyko pajausti bolido dėl jo aerodinamikos ypatumų. Bet esu įsitikinęs, kad nuo šiol viskas bus tvarkoje“.

Tačiau „McLaren“ inžinieriams dar teks išsiaiškinti, kodėl naujai mašinai trūksta prispaudžiamosios jėgos lėtuose posūkiuose – būtent tai labiausiai nepatinka Ricciardo.

„Kuo mažesnis greitis, tuo blogesnis sukibimas su trasa. Prie didelio greičio bolidas važiuoja kur kas geriau, - sakė „McLaren“ lenktynininkas. - Tai reiškia, kad siaurose vingiuotose trasose mes turėsime kur kas daugiau problemų. Tokiais atvejais vairavimas yra gana nekomfortiškas“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332