D. Ricciardo prakalbo apie kitų metų planus

D. Ricciardo prakalbo apie kitų metų planus
logo 2022 Gruodžio 09 d. 18:30, McLaren F1

Danielis Ricciardo prakalbo apie tai, ką ketina veikti kitais metais. Sportininko teigimu, jis ne tik planuoja lankytis kai kuriuose F-1 etapuose, bet ir skirti daugiau laiko sau bei keliauti po Ameriką.

Nors ir turėjo dar metus laiko galiojančią sutartį, australas turėjo palikti „McLaren“ komandą pasibaigus šių metų F-1 sezonui. Lenktynininkas iš sporto visiškai nesitraukia. Jis pasirašė sutartį su „Red Bull“, tad kitais metais bus jos bandytoju.

Paties D. Ricciardo teigimu, kitais metais jis nekeliaus į visus etapus, nes nori skirti daugiau laiko sau.

„Stengiuosi rasti tinkamą balansą tarp likimo sporte, tam tikrame lygyje, ir laiko sau“, - duodamas interviu australų „Speedcafe“ sakė D. Ricciardo.

„Tiesiog noriu skirti daugiau laiko sau. Kalbu apie tokius paprastus dalykus, kaip daugiau laiko fizinėms treniruotėms, daugiau laiko sporto salėms, sau, kad būčiau geresnis. Daugelis žmonių to nesupranta, bet mūsų tvarkaraštis toks užimtas, jog treniruotėms sporto salėje kartais lieka vos viena diena per savaitę.“

D. Ricciardo užsiminė, kad kitais metais ketina keliauti po Ameriką.

„Tiesiog noriu skirti daugiau laiko sau ir įvairiems dalykams. Planuoju kelionę per Ameriką. Manau, kad tai turėtų būti įdomu ir smagu. Būtent tokie dalykai mane veikia labai stipriai. Tiesiog galėsiu pabūti vienas ir pasimėgauti gamta. Visi tie dalykai yra būtent tai, ko aš laukiu.“

„Manau, kad praleidęs daug laiko su savimi, atsakysiu į daugelį klausimų. Tad bus aiškiau, ar kiti metai bus tinkamas metas sugrįžti į rikiuotę, ar ne? Taip, tai taip pat priklausys nuo komandų, kurios spręs ar suteikti man šansą. Bet manau, kad kitais metais pats sau atsakysiu į daugelį klausimų.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas