D. Ricciardo prašo 21 mln. JAV dolerių išmokos? (18)

D. Ricciardo prašo 21 mln. JAV dolerių išmokos?
logo Rugpjūčio 09 d. 17:50, McLaren F1

Australijos žiniasklaida skelbia, kad Danielis Ricciardo už tai, kad nutrauktų galiojančią sutartį su „McLaren“, prašo net 21 mln. JAV dolerių išmokos.

Pastaruoju metu jau daug buvo rašyta apie tai, kad kitas australas Oscaras Piastri atsisakė atstovauti „Alpine“ ekipai ir pasirašė sutartį su „McLaren“. Bet pastaroji turi galiojančias sutartis su Lando Norrisu ir D. Ricciardo. Būtent pastarasis, ne pirmą sezoną nerodantis gerų rezultatų, turėtų palikti komandą ir užleisti vietą jaunajam tėvynainiui.

Manoma, kad pagal sutartyje esančias sąlygas, ją anksčiau laiko gali nutrukti tik pats D. Ricciardo.

Įvairūs šaltiniai skelbia, kad sportininkas prašo net 21 mln. JAV dolerių išmokos už tai, kad nutrauktų sutartį ir pasitrauktų iš komandos anksčiau laiko.

Teigiama, kad išmoka būtų mažesnė tuo atveju, jei D. Ricciardo pavyktų rasti vietą kitoje komandoje. Pavyzdžiui, jei sportininkas pasirašo 10 mln. vertės sutartį su „Alpine“, dabartinei jo komandai „McLaren“ liktų lenktynininkui sumokėti 11 mln.

„McLaren“ situacija yra sudėtinga ne tik dėl D. Ricciardo, bet ir dėl O. Piastri. Jei su juo tikrai buvo pasirašyta sutartis, gali būti taip, jog britų ekipai dar teks ir už jį sumokėti tam tikrą sumą pinigų.

Manoma, kad „Alpine“ neturi galiojančios F-1 sutarties su O. Piastri. Taip pat manoma, kad australas greičiausiai buvo pasirašęs sutartį su „Alpine Academy“, bet ne F-1 komanda. Tačiau „Alpine“ vadovas Otmaras Szafnaueris neatmeta galimybės dėl sportininko kovoti teismuose.

Tokiu atveju tikėtina, kad pagal sutarties su „McLaren“ sąlygą dėl nuostolių atlyginimo visas patirtas išlaidas turėtų padengti ne sportininkas, o britų komanda. Spėjama, kad ta suma gali siekti iki 15 mln. Taigi, atsižvelgus į tai, jog dar reiktų sumokėti išmoką ir D. Ricciardo, visa ši situacija „McLaren“ ekipai gali kainuoti daugiau nei 30 mln.

Tad vertinant situaciją ir visas galimas išlaidas, kyla klausimas, ar „McLaren“ tikrai verta atsisakyti D. Ricciardo paslaugų ir vietoje jo už automobilio vairo jau kitais metais pasodinti O. Piastri?Komentarai (18)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Micius
IP: 15d615f | 08/14 16:41 Atsakyti
Šis sezonas pirmas, kurio nežiūriu nuo 2000 metų... Ir Ricardas prie to labai prisideda. Gerai važiavo tik RBR. Paskui ilgai ilgai kankinosi už Renault vairo, ir prieš palikdamas šią komandą, jau buvo apsipratęs prie bolido. Tai parodė, jog pavairavęs RBR, ITIN sunkiai perpranta kitą bolidą. Kas darosi su McLaren, yra totali katastrofa. Ir kai nieko nesugebi, dar prašyti šitiek pinigų... Tikrai įeis į istoriją, kaip pinigų deginimo genijus. O dėl to Piaro Piastri, tai jau kaip užverda košė, tai srėbk samčiais. McLarenui kaip brangakmenis nukrito iš dangaus Lando, dabar tikisi to paties.... Už 30 liamų pirks katę maiše... Ir kas keisčiausia, kad pinigų komandą tikrai neturi... Australas bent bolidų labai nedaužo :D
Sub7
IP: 3c88832 | 08/11 19:06 Atsakyti
RAM4S
08/09 20:50

Yra vairuotojų kurie bus prisimenami dėl tam tikrų dalykų, nepaisant ar tapo čempionais ar ne. Kubica dėl avarijos, Hulkas dėl to kad nieko nelaimėjo ir t.t. Dany Ric įsimins kaip pinigų deginimo čemionas, nes turi bene blogiausią gaunamų pinigų ir pasiektų rezultatų sąntykį.

Viska atperka staipymasis ir klounu is saves darymas soc mediose su Norrisu - nepamirsk kad dabar sporto varomoji galia yra pusprociai, kuriu visos zinios apie sporta yra is netflixo serialo
montoyja
IP: 79c29af | 08/11 12:13 Atsakyti
Pasižiūrėjus kaip viskas klostosi, gal yra tokia tikimybė kad Piastri važiuos už MClaren po vasaros pertraukos?
Black_Death
IP: 638d307 | 08/10 15:36 Atsakyti
tech
08/09 19:01

Sodina 😀 o kokio by jam eit i koki indy???!! Jeigu jis turi kontrakta. Gales issipirkt Mclaren ir bus ok. Ai ir dar uz Piastri Alpine. Ten jie megsta daryt radikalius sprendimus daug kainuojancius. Pvz atitestsvo Hondos triperi, kol tas patapo geru varikliu ir atidave Rbr skinti pergalems, o patys soko i Renault 😀👍 geriausia bus, jeigu pasirodys , kad tas Piastri yra Stofelio lygio, ir bus labai gera investicija. Mano kazkoks bus stebuklas prie ju bolido vairo naujokui.didele tikimybe - Bus sutriuskintas Lando ir gales belstis i Alpine duris po poros metu

Pritarriu bet buna isimciu. Is Ferrari isejo naujokas ar veteranas? Arba MCL buvo sutriuskintu susigadinusiu karjeras?
Baltadante sypsena
IP: ee92473 | 08/10 15:12 Atsakyti
uz 21 liama....
tp
IP: d484587 | 08/10 12:31 Atsakyti
Andriuslt
08/10 11:56

Primink man,kada jis į skudurus gavo nuo maxo?

klausimas ne kada, o kur. Atsakymas - Maxo fanų wet dreamuose :)
Andriuslt
IP: 30a38c3 | 08/10 11:56 Atsakyti
Primink man,kada jis į skudurus gavo nuo maxo?
Arnius
IP: aa8a41f | 08/10 00:04 Atsakyti
Gėda rikiui,gavo nuo teenagerio maxo,paskui nuo vaiko lando ir dabar bando išmelžti litų iš pačios gedingiausios situacijos,kokios nei vienas pilotas nenorėtų atsidurti, karjeros krachas
RAM4S
IP: ed5ded9 | 08/09 21:56 Atsakyti
Tai reiškia jo mašina ir tavo galvos turinys yra toks pats, su kuo ir sveikinu. Keliu 👟 į jūsų sveikatą✌️
tp
IP: d484587 | 08/09 20:55 Atsakyti
Vat lietuviai jau žino visas Ricciardo sutarties sąlygas ir net žino, ko Ricciardo neperskaitė. Klasika.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas